Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki i Mirabelki :)
Dziś zabieram Was na Wyspy Kanaryjskie, a konkretnie na wyspę Fuerteventura. Ile kosztuje taka wycieczka na własną rękę? Jaka jest cena noclegów, wypożyczenia auta i jedzenia na Fuerteventurze? Dowiecie się w tym artykule. A do tego także wskazówki i praktyczne informacje, które pomogą zaplanowaniu i zorganizowaniu wyjazdu.

Link do znaleziska

#podroze #podrozujzwykopem #hiszpania #ciekawostki #turystyka #wakacje #zwiedzajzwykopem #europa #wyspykanaryjskie
zellchen - Cześć Mireczki i Mirabelki :)
Dziś zabieram Was na Wyspy Kanaryjskie, a ko...

źródło: fuerteventura

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • 2
@zellchen: Bylem w październiku, plusem jest na pewno pogoda i dość unikalny wygląd wyspy, ale generalnie nie spodobała mi się, wolę zieleń ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego pełno la kukaracza, wszędzie na ulicy, w restauracjach i w hotelach. Byłem pierwszy i ostatni raz.
  • Odpowiedz
Jeśli nie uprawiasz żadnych sportów wodnych, to nie warto tam jechać. Autem wyspę zwiedzisz w góra 3 dni, cały czas wieje (z małymi wyjątkami).
  • Odpowiedz
Nie polecam lecieć ani wizzem ani ryanem. Można #!$%@? dostać na takim dystansie.

Opcje to Condor i Ibera i ich tanie biznes klasy.


@wykopowy-znawca-expert: A są bezpośrednie loty? Bo jak mam wymienić 5h w Wizzarze na cały dzień podróży z przesiadką to taki średni interes.
  • Odpowiedz