Wpis z mikrobloga

Jeśli mam już konto w Pekao SA, to czy załapię się na wariant bez prowizji, czy konieczne jest założenie konta w trakcie udzielania kredytu bk2%, żeby nie zapłacić prowizji?
Drugie pytanie: na którym etapie można zrezygnować z ubezpieczenia na życie od Pekao SA, tak żeby utrzymać najlepsze warunki? Ktoś pisał, że "jeśli ktoś ma taki benefit z pracy to wystarczy uposażyć bank na 25% kwoty kredytu". Jakie dokumenty trzeba przedstawić? Certyfikat wygenerowany w online'owym systemie ubezpieczyciela wystarczy?
W formularzu jako uposażonego podaję dane ogólne banku, czy konkretnego oddziału, w którym podpisuję umowę o kredyt?

#kredyt2procent
prosty - Jeśli mam już konto w Pekao SA, to czy załapię się na wariant bez prowizji, ...

źródło: formularz uposażenia

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@prosty certyfikat, potwierdzenie uposażenia banku - ja dostałem pocztą od ubezpieczyciela podajesz ogólne dane banku; dowód zapłaty ostatniej składki - tu przedstawiłem ostatni pasek wynagrodzenia gdzie miałem wpisane ubezpieczenie.

Jak masz już konto to nie musisz zakładać nowego.
  • Odpowiedz
@prosty: też nie mam konta w PEKAO SA i złożyłem na opcję bez prowizji. IMO, PEKAO ma jedną z korzystniejszych ofert... Poza obowiązkowym bankowym ubezpieczeniem nieruchomości nic nadzwyczajnego nie chowają w swoich produktach. A przynajmniej nie wychwyciłem.
  • Odpowiedz
Jeśli mam już konto w Pekao SA, to czy załapię się na wariant bez prowizji, czy konieczne jest założenie konta w trakcie udzielania kredytu bk2%, żeby nie zapłacić prowizji?


@prosty: Konto jest zakładane podczas podpisywania umowy kredytowej.

Drugie pytanie: na którym etapie można zrezygnować z ubezpieczenia na życie od Pekao SA, tak żeby utrzymać najlepsze warunki?


@prosty: W Pekao SA w przypadku jednego kredytobiorcy lub jednego dochodu bank wymaga ubezpieczenia
  • Odpowiedz