Wpis z mikrobloga

@Glonas jak bylem chory to w kreska zarysowała sie 30 sekund od wkropienia :) nie musza byc czerwone najmniejsze zarysowanie w miejacu 2 kreski = pozytywny
  • Odpowiedz
@Glonas weź #!$%@? to placebo do kibla. Weź wolne w pracy, wyśpij się, wypocznij, porządnie zjedz, odstresuj i po tygodniu pewnie ci przejdzie przeziębienie. Jaka różnice robi ci to jaki wynik pokaże ci to gówno?
  • Odpowiedz
@xyz_xyz wyparcia? A co ty chcesz zrobić w przypadku przeziębienia jak nie odpocząć, dobrze się wyspać i dobrze zjeść? Na operacje chcesz się zapisać? Czy przeszczep narządów wewnętrznych chcesz zrobić... Mówię ci jak jest a ty mi mówisz że mam wysoki poziom wyparcia (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Glonas Te testy gówno dają. Kolega był niby "pozytywny" w piątek, a w poniedziałek już wrócił do pracy, bo test już nic nie wykazywał, a on zwyczajnie się wyspał i wygrzał, bo te "korony" to zwykłe zimowe przeziębienia.
  • Odpowiedz
@Glonas sugerowanie sie testem który ma 50% skuteczności.

@cucugohkho większość debili jak usłyszy, że koronawirus wraca to zaraz znow będą w maskach ustawiać sie po szczepionke więc nie dziw sie tutaj tej reakcji. Chcesz żeby babcia umarła? Po drugie było wiadome, że jak wojna na ukrainie sie znudzi to wirus wróci.
  • Odpowiedz
@Glonas

@Tytanowy_Lucjan: W piątek miałem gorączkę na poziomie 39 stopni także przeziębienie to raczej nie było :D


No tak bo przy przeziębieniu to się gorączki nie ma... Gorączka dopiero powstała jak powstał koronadebilus.... Przecież to oczywiste... Xd
  • Odpowiedz
@Glonas: @cucugohkho wy to chyba robicie specjalnie. Niech będzie znowu napiszę to samo:

Posłuchajmy krajowego konsultanta w dziedzinie chorób zakaźnych, który ostatnio powiedział:

Zagrożeniem większym niż COVID-19 jest obecnie grypa. - To choroba niebezpieczna, o ciężkim przebiegu"


  • Odpowiedz
  • 0
@Glonas u mnie zaczęło się w środę od bólu stawów i głowy, od czwartku siedzę na d , zrobiłem 3x test i wszędzie pozytyw. Doszedł kaszel, ból nosa i zatok, katar wodnisty , rozwolnienie i dopiero dziś koło 15.00 przestało.
Dużo czosnku, cebuli i Ibuprom z pseudoefedryna. Nawadniaj się
  • Odpowiedz
@cucugohkho pieprzysz o jakims placebo gdzie test nie moze byc placebo z uwagi na definicje tego slowa. Gosciu ma poprostu covida za 7 dni przejdzie i tyle a Ty wypierasz to i pieprzysz o jakims przeziebieniu xD walczysz z tym testem jak ostatni rycerz bo jak widze ich obecnosc i to że jednak pokazuja covid a nie przeziębienie nie wpisuje się w Twoja wizje swiata :) gosciu zrobil test zeby np wiedziec
  • Odpowiedz
  • 3
@Glonas ale wywołałes ludzi chorych psychicznie XD, tak to pozytywny test, ten syf znowu krąży, moja mama musiała iść do lekarza bo bez antybiotyków nie przechodziło, ale wykopowi odklejency jak zwykle wiedzą lepiej xD
  • Odpowiedz