Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? rynek it stabilny xD wziąłem udział w rekrutacji na stanowisko juniorskie gdzie w wymaganiach było minimum 1 rok doświadczenia widełki były raczej dość solidne i nie juniorskie czyli 13-20k, ja mając 3 lata doświdczenia wziąłem w tym udział i nie zostałem przyjęty, bo przyjęli kogoś kto miał jeszcze więcej doświdczenia niż ja tak babeczka z hrów mi powiedziała xD czyli na stanowisko juniorskie przyjęli kogoś kto miał około 4 lat doświdczenia XD powodzenia dla ludzi wchodzących w ten rynek XD

#pracbaza #it #programista15k
  • 15
  • Odpowiedz
@zeszyt-w-kratke: Ja wiem, że kiedyś na wykopie pisano że wystarczy 2 lata zdobyć i się przemęczyć by później było łatwo. Ale to #!$%@? prawdy. W IT przy takiej liczbie kandydatów i ludzi co idą w IT lata doświadczenia i umiejętności ulegają inflacji w tempie wykładniczym. Te 3 lata expa co masz to tak jak 1 rok doświadczenia dawniej, więc de facto wszystko się zgadza. Zamykam temat.
  • Odpowiedz
@zeszyt-w-kratke: sam bym za 20k netto b2b #!$%@?ł bycie midem i został juniorem xD dowoziłbym tyle co junior i zamiast pracować 6h dziennie i logować 8h to bym mógł pracować 2-3h i logować 8h a gdybym zwiększył czas pracy do 4h to potem by mi manager na spotkaniu gratulował rozwoju i że więcej zauwazył, iż więcej dowożę i się rozwijam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek

@zeszyt-w-kratke: sam bym za 20k netto b2b #!$%@?ł bycie midem i został juniorem xD dowoziłbym tyle co junior i zamiast pracować 6h dziennie i logować 8h to bym mógł pracować 2-3h i logować 8h a gdybym zwiększył czas pracy do 4h to potem by mi manager na spotkaniu gratulował rozwoju i że więcej zauwazył, iż więcej dowożę i się rozwijam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
  • Odpowiedz
@zeszyt-w-kratke

ja #!$%@? rynek it stabilny xD wziąłem udział w rekrutacji na stanowisko juniorskie gdzie w wymaganiach było minimum 1 rok doświadczenia widełki były raczej dość solidne i nie juniorskie czyli 13-20k, ja mając 3 lata doświdczenia wziąłem w tym udział i nie zostałem przyjęty, bo przyjęli kogoś kto miał jeszcze więcej doświdczenia niż ja tak babeczka z hrów mi powiedziała xD czyli na stanowisko juniorskie przyjęli kogoś kto miał około 4
  • Odpowiedz