Wpis z mikrobloga

@Balonowy21: No tak, jak ktoś się nie zgadza z pisem to od razu propagandysta xD tvn jest stronniczy owszem, tak jak praktycznie wszystkie media dzisiaj, ale TVP to zwyczajna sczujnia gdzie żadnych dziennikarzy nie ma. Oni nie robią stronniczych materiałów jak tvn, oni załamują rzeczywistość.
@Kai: Ciekawy jestem w którym momencie załamują rzeczywistość? Akurat często oglądam tvp info czy wiadomości i naprawdę jest dużo materiałów, w którym pokazuje się niewygodna prawdę o naszych politykach..
@Balonowy21 pokaż mi niewygodną prawdę o Morawieckim albo Kaczyńskim pokazaną w TVP, no litości chłopie... Oni piorą mózgi generując wrogów i strasząc zatraceniem kraju. Kiedyś była katastrofa smoleńska, którą dzielili Polaków i wrak którego Tusk nie mógł odzyskać - widać jak skutecznie rozwiązali ten problem po 8 latach, co nie? Teraz straszą, że Niemcy przejmą nasz kraj i posadzą ci na dupie szparagi.. To jest propaganda z 3000000000zł... 3 yebane miliardy! Przygotowana
Pobierz fishmaker - @Balonowy21 pokaż mi niewygodną prawdę o Morawieckim albo Kaczyńskim poka...
źródło: Zdjęcie z biblioteki