Wpis z mikrobloga

to że ktoś lubi taką pogodę lub lubi wychodzić ze strefy komfortu, to nie znaczy że trzeba od razu taką osobę przedstawiać jak wariata.


@Pan_Patryk: jezu ja tak kocham jesień, nie wiem dlaczego, ale jak leje deszcz to mam świetny humor XD nie umiem nad tym zapanować
  • Odpowiedz
ja uwielbiam sroga zimę, minus 30


@PodniebnyMurzyn: bo przy takim mrozie wilgotnosc powietrza powinna byc taka ze nie czujesz tego zimna. pamieta ze prz -30 mozna bylo na luzie wyjsc w tshircie i spodenkach i nie bylo tego czuc.
  • Odpowiedz
@Soothsayer no ale to jest fakt. W zimnym sezonie zawsze można się cieplej ubrać. Ale bardziej rozebrać już sie nie da, jak jest lato i zdychasz w koszulce i krótkich spodniach. + w lato trzeba sie #!$%@?ć z kremami z filtrem.
  • Odpowiedz
@Soothsayer: Najbardziej mnie rozwala jak mówie że wiosna/lato lepsze bo można robić rzeczy na dworze.
Wtedy jakieś mośki mi odpisują

NO PRZECIEŻ MOŻNA IŚC NA ROWER PRZY - 15*c I WIETRZE WYSTARCZY SIĘ CIEPŁO UBRAĆ. TEŻ FAJNIE JEST.

ALE JAK TO NIE MOŻNA SPAĆ W NAMIOCIE? WYSTARCZY NAMIOT ZA 1K, ŚPIWOR ZA 2K I JEST SUPER TJ ZNOŚNIE.

JAK TO POD AUTEM NIE POROBISZ? WYSTARCZY WYNAJĄC KANAŁ ZA PARE SET ZŁOTYCH
  • Odpowiedz
@Soothsayer: ciekawe, że upały się skończyły dawno temu, a memik pasuje jak jest listopad, marznący deszcz i wiatr 120km/h, oczywiście nie ma NIC pomiędzy tym, a upałami, które skończyły się we wrześniu XD
  • Odpowiedz
@Soothsayer: to po prostu syndrom sztokholmski wjezdza u p0lakow i tyle. Jak mozna nie lubic lata? Wystarczy popatrzec jak zadowolone z zycia sa narody z poludnia.
  • Odpowiedz