Wpis z mikrobloga

@Nehro trochę głupia decyzja o braku zmian w składzie. Przez 2 lata wygrali tylko raz lck i worldsy co wcale nie jest wielkim sukcesem a już napewno nie szczytem ambicji t1. Z drugiej strony kogo mieli by wziąć ruler, beryl, delight? Chociaż chętnie bym zobaczył tych 2 dziadów na bocie ale beryl podobno dołączy z deftem do kt a szkoda. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Krosneq: Nie ma lepszego Supporta od Keri, po co mieliby zmieniać? Ten Roster działa ze soba znakomicie co udowodnili na tych Worldsach w LCK tylko Gen G było drużyną na którą nie mieli sposobu a ta się rozpadła.
@Nehro taak? A czy keria był 3 razy w finale grając w tym czasie więcej w genshina niż scrimów? no właśnie ( ͡º ͜ʖ͡º) goat jest tylko jeden
@puffpuff: Dziwisz się? w końcu wygrali te Worldsy a ostatnio nawet po przegraniu finału nie zmienili Rosteru, więc nie dziwi mnie fakt że chcą spróbować ponownie i za to szanuję tą drużynę. Natomist gdyby teraz odpadli, to prawdopodobnie byłby to ich ostatni rok.
@Nehro: nie, bardziej mnie irytuje, że ktoś rzucil plotke, że maja się rozpaść i była ona powielana nawet na oficjalnym komentarzu podczas Worldsow + info o tym ze Faker konczy kariere
@puffpuff: To z końcem kariery Fakera to nie wiem kto sobie ubzdurał, komentatorzy nie mówili o tym ani razu chyba że masz na myśli fraudów z Polsatu, a co do Zeusa miał potężną ofertę od JDG za 2x takie pieniądze jakie zaoferowało mu T1 i wszyscy się zastanawiali czy odejdzie, ale jednak pozostał wierny Fakerowi i organizacji T1.
I tak T1 miało się rozpaść gdyby nie wygrali tych Worldsów.
@puffpuff @Nehro nie ma co się dziwić że mieli wcześniej pomysły żeby zmienić skład, przecież nastroje były słabe, mieli być hegemonem a potem ośmieszyło ich Gen G, na MSI Chiny nie dały szans, potem w lidze włosem na taśmę dostali się worldsy ledwo, w finale i tak zostali zestompowani, tak samo jak na początku worldsów gdzie przegrali na Gen G grając 6vs4 bo Penaut przez całą grę jedyne co zrobił Kha Zixem
@Nehro: niektorzy to maja tak duzy kompleks T1 cos jak z kompleksem wobec niektorych zawodnikow typu Rekkles.
Ciekawe kogo lepszego niz Keria na to miejsce chcieliby wskazac xD
@nammah: Keria: Tworzy nową support mete, robi całkowity wywóz na bocie przy okazji bawi się grą, jego champion pool jest jak za czasów prime ShowMakera, jako jedyny z supportów znajduje się w rankingu KDA bijąc nawet na głowe niektórych ADC czy Mid Lanerów, wygrywa finalnie mistrzostwa świata i jest nominowany do MVP które ostatecznie wygrywa Zeus. Nie... przyjdzie gość i napisze XD
@Nehro: no tak mam takie zdanie że keria nie jest najlepszym supportem świata, z jednego względu, typ w wielkich turniejach nie ma psychiki, dobrze że całe t1 przez większość worldsów ciągnęło go w górę. A jeszcze na finale by się #!$%@? bo miał problem trafić strzałą z 5 metrów, ile było trafień? 3 na 15 strzał? Rok temu to samo był tragiczny.

taki missing na 23 gry miał 93% winratio.

uwielbiam
@PiersiowkaPelnaZiol: Dobrze że twój Missing miał psyche jak się zesrali w półfinale. nie boli mnie krytyka tylko brak argumentacji albo głupie XD Keria nie ma psychy na wielkich turniejach? to właśnie ten gość walczył do samego końca rok temu.
Nie obchodzą mnie zagrania solo kolejki, mówię pod kątem czystko competetiv

Ps. Nikt nie pytał co tam sobie wyrabiasz jak dla mnie możesz mieć 90% win ratio w challengerze a nadal #!$%@?ć
@PiersiowkaPelnaZiol

Solokolejce


xDD

Przecież żaden pro nie gra soloq na poważnie, oni siadają do soloq będąc po 8h treningu competetiv i grając już na wyjebce, myślisz że w normalnych warunkach taki Baus na Sionie stompował by linię na Zeusa czy Cannę? XD

Keria jest wybitnym graczem, kształtuje metę pod siebie, gra wszystkim i to przez niego właśnie JDG było zmuszone grać w nieoptymalne dla siebie bot laney typu varus, ashe its

Jeżeli