Wpis z mikrobloga

Matecki sztama z Braunem. Jak tam kuce, dumni z siebie?


@matteo_moravietzky: Jak ktoś wyciągnie do mnie rękę i mu podam dłoń to go popieram, lubię, kumplujemy się i podzielam jego poglądy polityczne?
Musisz być prawdziwym tytanem intelektu i dumą rodziny skoro tak rozumujesz. xDDD
@matteo_moravietzky: Co mam dawać? :))) Wy nie czujecie że robicie z siebie idiotów i tyle. W normalnym świecie podajesz rękę nawet osobie której nie lubisz. Idziesz na imprezę a tam znajome towarzystwo i skończony palant, leci z łapą i co zrobisz? Albo w robocie palant z sąsiedniego działu w socjalnym chce się przywitać... Jak skończysz 20 lat to zrozumiesz sytuacje, na razie stać cię na bydlęce zachowania bo życia nie znasz.(
@matteo_moravietzky: Tu nie trzeba nic bronić bo zachowanie normalne, tu trzeba was uczyć ale to ciężkie. Na wykopie wpis o tym że smarowanie gów... źle zaparkowanych samochodów jest świetne otrzymuje 200 plusów. xD
Dlatego nie liczę na sukces że zrozumiesz coś takiego jak rutynowe podawanie ręki gdy ktoś wyciąga... skoro smarowanie g... samochodów jest świetne. :)))
@matteo_moravietzky: No zobacz mój pierwszy wpis pod twoim - przecież potwierdziłeś moją pierwszą diagnozę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tytan i duma rodziny. Pogadaj z kimś dojrzałym jak to jest z podawaniem ręki osobie która cię mija i wyciąga, a najlepiej z wieloma osobami dojrzałymi. Takie zadanie domowe dla ciebie bo ja nie mam ochoty ani czasu ci tłumaczyć. Cześć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)