Wpis z mikrobloga

@digitallord: crypto.com dało ci 500 dolarow i nie mozesz tego wplacic na Revolut? ja #!$%@?ę juz zapomniałem, jak ten tag naprawdę wyglądał


@elementarz1: No i po co się sapiesz jak nawet krótkiego zdania nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem? xd

Miałem jakieś kilka tys wpłacone kiedyś na crypto.com, zrobiłem top-up wirtualnej visy na $500 ze swoich pieniędzy i nie mogę ich wypłacić, bo od jakiegoś czasu nie podobają im się przelewy
przeczytałem

przed chwilą dostałem $500


@digitallord: okej sorry, faktycznie źle zrozumiałem, no to żeby nie wyjść na dałna to zdradzę Ci sekret kto nie robi problemów z przelewami: kraken - chyba mały wolumen giełdy nie przyciągał tak uwagi regulatorów, chociaż SEC prawdopodobnie właśnie to zmienił
@digitallord: ogarnąłeś już te 500 czy nie? bo mógłbyś tą kartą zapłacić przelew przez wise.com i z € na pln wróciłyby na polskie konto. Tylko nie na revoluta.
Changeinvest.com popatrz dają visa. Dobra apka.
Wirex popatrz dają visa.
Bitpanda.com dają visa

Binance też używałem ale zgubiłem kartę.
Coinbase karta była z największą prowizją bo aż 3% no ale spoko. Limitu miała 500 €. Nieraz się przydała.
Nexo mam również ale nie
@plaisant: nie ogarnąłem, chyba po prostu za coś tym zapłacę bezpośrednio i nie będę kombinował.

Ogarnąłem sobie już to nexo, wygląda spoko - dzięki ( @essalysolu ). Resztę też sprawdzę, bo czasem się jednak przydają te karty.

A samo crypto.com mega gówno. Wycofałem już stamtąd wszystkie pieniądze i nigdy nie wrócę. Live chat pół dnia nie działa, na telegramie odpisuje jakiś pajet, a do tego mega słaba apka...
bo czasem się jednak przydają te karty.


@digitallord: nie często ale bardzo, zrób sobie change wirexa i bitpande dodatkowo do tego nexo.
Pamiętam że był taki moment że te całe nexo by się utopiło, nie pamiętam już o co chodziło. Dlatego tam się bałem wpłacać. Te nexo to taka trochę piramida. Uważaj na to!
@plaisant: bzdura, celsius upadl a nexo trzyma, maja nawet licenjce bankowa, bo kupili bank :D No ale ryzyko jest, model fee jest dobry bo kasuja za pozyczenie usd 20% a tobie placa 11, wiec sie spina. wiadomo ze zawsze jest ryzyko i warto dywersifikowac ale polecam glebszy research nt nexo. Swego czasu trzymalem tam ponad pol mln, mialem podobne obawy i sporo grzebalem
@essalysolu: no nie taka bzdura bo groziło im chyba bankructwo jak celsius. To się działo w tym samym czasie co celsius upadł. Mozna o tym poczytać i zweryfikować a @digitallord zależy na ochronie środków więc poczytaj jak tak to był. Coś tam znajdziesz nap ewno w google na ten temat.
@digitallord: Rozbij sobie siano właśnie na więcej takich przybytków to jak coś się posypie to wszystkiego nie stracisz.


@plaisant: Skąd ta chęć do dzielenia się własnymi dokumentami i mordą z jakimiś firmami krzakami?
@javelin: z pewności że jak ktoś weźmie kredyt na moje dane to bardzo łatwo to odkręcę i nie będę sie tym przejmował bo tak naprawdę okradają bank a nie mnie. ¯\(ツ)/¯