Wpis z mikrobloga

Elo. Zastanawiam się nad kupnem słuchawek z dobrym ANC. Konkretnie najbardziej myśle o Sony WH-XB910N, za ok. 650zł. Mam dwa pytania - czy ktoś z Was je poleca, oraz czy warte są tej ceny, czy lepiej poczekać na Black Friday i może się coś trafi?

#sluchawki #anc #blackfriday #sony
  • 13
  • 0
@HalTrout: Czyli w sumie jak większość czego słucham to jakiś hip-hop i mocna perkusja to powinny się sprawdzić? Czy mowa o takim stopniu basów, ze jest to aż irytujace?
  • 0
@eldoopa: kupiłem czwórki (trójki wszędzie drożej). Zajebista jakość i anc kosmos. Jedyny minus jaki widzę to ze strasznie muzykę słychać dla ludzi na zewnatrz. Z ciekawości - jak ze ścieralności gabeczek skórzanych? Dają radę? Bo tbh to nie wyglądają tez jakoś znakomicie.

Oprócz tych dwóch zarzutów - zajebiste
Na mx3 nic się nie ściera.
Ta głośność na zewnątrz, to kiedy Ty masz je założone na głowie czy jak w ręku trzymasz ?
Jak ktoś ich używał to nigdy nie było słychać.

Jak mi się zniszczą, to biorę xm4
@realbs: wszystko spoko z twoimi? Bo ja wczoraj oddałem. Ogólnie wszystko bajka, ale przez bt czasem przerywał dźwięk. Sporo ludzi opisuje podobny problem. W trybie jakości połączenia na około sekundę, tak raz na utwór. W trybie stabilności takie pierdnięcie na kilka milisekund. Na kablu bajka. A strasznie mi się podobały i może to egzemplarz był zyebany. Myślę czy nie kupić drugich.
  • 1
@bbr555: kurdebele, sory miras, ale bardzo rzadko na wykop wchodzę i musiał mi twoj komentarz zniknąć

u mnie wszystko super z łącznością, mega zadowolony jestem do dziś

kupiłeś druga pare czy się zdecydowałeś na coś innego?
@realbs: hehe, nic się nie stało. mam w końcu bose qc. ale gdyby nie problemy z łącznością, to sony były trochę fajniejsze. Niech dobrze służą.