Wpis z mikrobloga

Gdybym brał to na pewno zasięgnął bym opinii różnych osób, i sam doczytał to czego nie rozumiem.


@BetonowePlacki: Jak ja sie decydowalem ze wezme hipoteczny to o kredytach wiedzialem cale 2 rzeczy. Ze trza placic raty i ze zaplace wiecej niz dostalem. Tyle.

Jakies stopy? WIBOR? Koszta kredytu? A kto by sie tym przejmowal? I ustalilem se taktyke: Jaknajwieksza rata na jaka mnie stac zeby jaknajszbciej splacic.

Ale zanim wzialem to
via Android
  • 2
@gorzki99 nie bardzo rozumiem czemu atakujesz mnie. Bank z pełną świadomością wprowadził mnie w błąd, wykorzystując mija niewiedzę i naiwnosc.

I kilu milionerów się pojawiło, ale to banki zarobiły.
PKO zarobiło 21mld plnow
nie bardzo rozumiem czemu atakujesz mnie. Bank z pełną świadomością wprowadził mnie w błąd, wykorzystując mija niewiedzę i naiwnosc.


I kilu milionerów się pojawiło, ale to banki zarobiły.

PKO zarobiło 21mld plnow


@Kaeso: Po pierwsze to pisalem zebys nie odbieral ad persona. "Atakuje" tak samo Ciebie jak i kazdego innego ktory nie czytal i podpisal. A potem placz.

Po drugie: Nikt Cie nie wprowadzil w blad. Conajwyzej wykorzystal Twoja glupote i
via Android
  • 2
W każdym razie ja się cieszę i 900k Frankowiczow ma szansę. 99% pozwów jest wygranych. Jedna rzecz która muszą frankwieczw pamiętać, to to że byłem obliczenie kredytu może być nieprzyjemne. Może się okazać że sąd nakaże Tobie-frankowiczu spłacić kredyt zanim bank Cię rozliczy

A do niezadowolonych, to nie ja jestem tu winny, niestety ja oszukałem. To mnie wprowadzono w błąd, wykorzystując mija niewiedzę..

Ps. Uciekam na parę godzin
@Kaeso: na czym w ogóle to wszystko polegało, w sensie co za pieniądze oni ci oddają? Tak jak krowie na rowie poproszę xD
Musisz tyle ile wziąłeś + odsetki po kursie z dnia brania kredytu, czy tylko tyle ile wziąłeś?
@Kaeso: zgadzam się totalnie z @gorzki99 ludziom, którzy zawsze są ostrożni, analizują poważnie umowy, zastanawiają się nad konserwacjami to jest jak naplucie w twarz. To tylko pokazuje, że w Polsce opłaca się być ryzykować ile wlezie, nie czytać umów, bo potem się okazuje że Ci ostrożniejszi muszą się składać na błędy innych.
To samo jest np. w przypadku powodzi, gdzie jakoś nikt wcześniej nie pomyślał o ubezpieczeniu.
A do niezadowolonych, to nie ja jestem tu winny, niestety ja oszukałem. To mnie wprowadzono w błąd, wykorzystując mija niewiedzę..


@Kaeso: I to jest to co do Ciebie nie dociera.

TY jestes winny bo to TY podpisales cos czego nie rozumiales.

To TY nic z tym nie zrobiles jak na tym korzystales ale jak zaczales tracic to TY stwierdziles ze cos jest nie halo (a nie bank)

To TY nie wpadles
@assninja Bo totalnie typ broni bankow a nie przedstawia konsekwencje jakie szary polak majacy trzycyfrowe iq i umiejetnosc czytania ze zeozumieniem musi przechodzic przez glupie i nieprzemyslane wybory tych mniej oczytanych niz sredni licealista
@gorzki99: nie obraz się ale dlaczego rząd finansuje jakieś wakacje dla zlotowkowic,ow albo jakieś bk2%? Frankowiczom nikt nie pomagał, więc o co masz ból dupy ? Ktoś Ci z podatków coś zabrał na frankowiczow ? No nie, a na zlotowkowiczow już tak. Nie zgadzałbym się na pomaganie frankowiczom, i zlotowkowiczom. Z jakieś racji rząd pomaga zlotoskowiczom? Chyba czytali umowę to czemu tsleraz zebraja ?
nie obraz się


@oink_oink: NIe jestes w stanie mnie obrazic wiec luz.

ALe dlaczego do mnie te pytania? Czy ja gdzies napisalem ze zgadzam sie z tym co rzad robi? Dzialania rzadu sa tak dalekie od logiki ze nie wymagaj odemnie zebym sie tak w rozwoju cofnal zebym je zrozumial.

Ja tylko bym chcial zeby kazdy bral odpowiedzialnosc za swoje czyny. Op sam powiedzial ze nie rozumial co podpisywal. To jest
prawda jest taka że Ty masz tylko swoje przemyślenia, w których wydaje Ci się że masz rację, za to OP ma wyrok który potwierdza że ma rację.


@Dwiks: Prawda jest taka ze ja mam nie przemyslenia a kredyt w pln, ktory splacam. Podpisalem umowe ktorej sie trzymam. Podpisalem cos co zrozumialem. Taka jest prawda. Ja nie placze i nie rucham innych. Jabys nie byl tak leniwy i przescrollowal wotek to bys
dlaczego? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Entelechia: Ja to starej daty jestem. Wiec musze przyznac wprost ze nie ogarniam tych buziek. Nie wiem czy trolujesz, czy nabijasz sie ze mnie czy ironizujesz. Wiec skoro nie wiem a dostalem pytanie to odpowiem.

Dlatego ze to jest jakby podstawa zycia spolecznego. Kazdy odpowiada za swoje czyny. A nie ze inni odpowiadaja za kogos czyny.

Aproksymujac - ja kogos zabije a