Wpis z mikrobloga

W życiu bym nie przypuszczał że #psychiatria dopuszcza się aż takich manipulacji i nadużyć. Łatwo, bardzo łatwo jest zostać wariatem - wystarczy tylko dać się oszukać co do ich prochów, a potem jak się pogorszy to i wklepują do systemu co chcą. No bo przecież #psychotropy to komunia święta i nigdy nie szkodą, tylko to problem w tobie, człowieku. A jak uważasz inaczej to #!$%@?ą papiery "urojeniami".
  • 9
  • 0
@10129 urojenia według konowała (taki partacz zwany Kajetan Pyrzowski) co mnie #!$%@?ł w psychotropy to skutki uboczne prochów i badania z pubmedu albo JAMA-psychiatry o szkodliwości tychże środków
  • 0
@10129 nie-urojenia: zgłaszanie #!$%@? konowałowi skutków ubocznych: że psychotropy mnie otepiają, pogarszają pamięć, powodują że tyje
Urojenia według konowała: wszystko powyższe
pierwszy raz z czymś takim się spotykam, w sesnie aby lekarz tak skutki uboczne nazwał, które na 90% są w ulotce.

zmień lekarza i tyle.

jerzeli to ten z warszawy to nie wiem jak mogłeś iść do lekarza z takim wyrazem twarzy, z daleka wygląda na, hmm, podejrzanego.
@Niemilsen:
  • 0
@10129 wiesz co? Zachwalała mi go koleżanka. Twierdziła że jest spoko i wgl. ale niestety dla mnie okazał się #!$%@? konowałem co nie ogarnia co się do niego mówi. Historia jest długa i złożona, ale na wstępie ten samozwańczy znawca rzeczywistości uznał że mam coś ze spektrum schizofrenii i #!$%@?ł mi olanzapinę nie mówiąc absolutnie nic co to jest, na co uważać, jak brać. Nic... Teraz tego nie biorę i mam problem
znaczy się nawet jakbyś miał schizofrenię to takie podejście nie jest akceptowalne, tym bardziej, że tycie i pogorszenie kognicji po olanzapienie jest raczej czymś oczekiwanym a nie dziwnym. jakbyś na to narzekał po jakimś Adderalu to by mogło budzić podejrzenia, ale ten lek to dodatkowo antyhistamina + antychoinergik.

nie spotkałem sie z psychiatrą który by leciał w ciula w kwestii skutków ubocznych, jak mówiłem, zę się czuje 'źle' po leku i ma