Wpis z mikrobloga

macie czasem tak, że odpalacie otomoto i patrzycie oferty lambo i ferrari? bo ja na przykład wchodzę czasem na otodom i oglądam mieszkania w Łodzi w kolejności od najdroższych. czy najdroższe znaczy najlepsze?


w każdym razie top1 najdroższe mieszkanie w Łodzi w tym momencie to jest to: https://www.otodom.pl/pl/oferta/4-lokale-inwestycyjne-centrum-ID4mYNF i jest to całkiem ironiczne, ponieważ:
1. to nie jest nawet mieszkanie XD
2. to jest pieprzony lokal użytkowy, z którego ktoś z jakimś stopniem niedorozwoju umysłowego postanowił zrobić 4 mieszkania na wynajem XD
3. wyobraźcie sobie: tam gdzie miała być żabka czy inna piekarnia, gdzie okna są od góry do dołu, poziom to "zero absolutne" - równo z ulicą i gdzie ludzie przechodzą w odległości pół metra ktoś zrobił mieszkanie
4. czyli mamy pełne spektrum patoli:
- okna które nie są oknami, bo muszą być przysłonięte chyba że chcemy się czuć jak małpy w zoo
- pokoje bez okien (miały być zapewne zapleczem dla lokalu użytkowego)
- wszystko wykończone standardem "pod robotników lub przybyszy ze wschodu"
- a to wszystko dostaniecie za jedyne 2.5 melona tj. 21 368 zł/m²
5. leję z tej oferty za każdym razem jak mi się wyświetli
6. na wizce picrel macie to przedstawione jako kawiarnię - tam właśnie ktoś postanowił zrobić mieszkania na wynajem XD

#nieruchomosci
affairz - macie czasem tak, że odpalacie otomoto i patrzycie oferty lambo i ferrari? ...

źródło: mickiewicza-4-luksusowe-apartamenty-zdjecie-inwestycji_f5da5b

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@affairz: spałem w czymś podobnym w Leuven (Belgia), długie wąskie "mieszkanie". I właśnie moja sypialnia to było takie właśnie okna na ulicę. Szczęśliwie w "mlecznym" wykończeniu więc żaden Mokabe mi nie zaglądał do sypialni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@affairz: wyobrazam sobie takiego Marcina co kupil sobie takiego nierucha, wraca do niego po randce z dziewczyna, pieprzy sie z nia na kanapie, a ludzie na chodniku niczym w zoo obserwuja ich poczynania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bonker: moze dla fanow tramwai, albo samochodow. mozna je podziwiac zarowno na ulicy jak i stacji benzynowej (jesli jeszcze jest bo dawno tam nie bylem)
  • Odpowiedz
@affairz: aż sprawdziłem, że to nie bait. Ale wygląda na to, że w łodzi rzeczywiście powyżej 2 baniek jest dosłownie kilka mieszkań. Jakim cudem 200 kilometrów dalej to jest normalna cena za 100m2 w dobrej lokalizacji?
  • Odpowiedz
@affairz: mieszkałem dokładnie w tym bloku i widziałem jak postępują prace remontowe, które trwały chyba z rok. Tam pięknie jest podłączony wentylator od klimatyzacji, ja środku miejsca parkingowego dla inwalidów. Dzisiaj to się nazywa „Silver Apartments”. Coś komus nie wypalił pomysł i próbuje to spieniężyć…
  • Odpowiedz