Wpis z mikrobloga

@Domciu:

-zarabiaj we wrocku 300 zł niz we wiosce
-kup przepłacone o 300 tys mieszkanie niż na wiosce
-dojezdzaj 2h z i po robocie
-brak profitu
  • Odpowiedz
@jmuhha

@Domciu:


-zarabiaj we wrocku 300 zł niz we wiosce

-kup przepłacone o 300 tys mieszkanie niż na wiosce

-dojezdzaj 2h z i po robocie

-brak profitu


Ejże!

Ale za to masz kompletny brak zieleni, betonozę, balkon na wprost balkonu sąsiada, akustykę taką, że słyszysz jak sąsiad nad tobą szcza i płacz gówniaków ze wszystkich stron, bo 3/4 mieszkańców to młode małżeństwa z dziećmi
  • Odpowiedz
szybciej wybudują tramwaj


@Domciu: śmieszne jest to że tą otwartą 2 miesiące temu drogę zaraz zamkną i i przebudują xDDDD i nie będzie przez kilka miesięcy już tego wyjazdu. Problem solved, pora na cs'a
  • Odpowiedz
Większość tych aut to nie mieszkańcy Jagodna tylko "ludzie sukcesu" którzy kupili domy pod Wrocławiem, bo "w cenie mieszkania mam bliźniaka" a teraz stoją w tych korkach rano i wieczorem
  • Odpowiedz
@Domciu: a ludzie się #!$%@? dziwili że tak długo stali na wybory. Jakby zapytali przeciętnego mieszkańca "czemu tak długo stał", to by odpowiedział "ja do domu z pracy wracam dłużej" xD
  • Odpowiedz
@Domciu: Tak to jest jak osiedle nie ma żadnego sensownego połączenia z resztą miasta.

@pasta_alla_carbonara Do tego dalej Jagodno autobusem ma lepszy dojazd niż część tych nowo budowanych osiedli w podobnej cenie. Nie lubię Jagodna, ale są gorsze miejsca.

@Wychwalany Bo jak zwykle nikt w tym mieście nic nie planuje. Ważne żeby robić, a się nie narobić.

@paw4da Jak ma nie być korków jak u nas dalej nie ma ŻADNEJ obwodnicy
  • Odpowiedz
@paw4da: ja odkąd się przeprowadziłem pare lat temu (wywalam za 2), to naprawdę nie mogę się nadziwić jak ludzie w tym mieście mogą mieszkać. Przewalone ceny mieszkań, zarobki może 10% wyższe niż w jakimś mniejszym mieście z zagranicznymi korporacjami czy fabrykami, mieszkania 100% droższe niż gdziekolwiek, zewsząd korki, gdzie nie pracujesz to dojeżdżasz godzinami czy to tramwaj czy auto, korki, progi zwalniające wszędzie, bloki okno przy oknie. Z plusów to fajne
  • Odpowiedz
@BetonowePlacki:

Ludzie:
- Nie są majętni
- Nie chcą mieszkać u starych
- Godzą się na kompromisy
- Wierzą, że kiedyś będzie lepiej

Wykopek
- JA #!$%@? SERIO LUDZIE NIE MAJĄ DO SIEBIE SZACUNKU XD
  • Odpowiedz
@murdoc: wiara, że z czasem korki będą maleć, a nie rosnąć XDDDD nie dość, że biedni to jeszcze naiwni, żeby nie powiedzieć głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kompromis: 2 godziny dziennie w aucie aby pokonać 10km w dwie strony
  • Odpowiedz
  • 3
@Wychwalany: @Darth_Gohan: Oj tam. Jagodno i Wrocławianie wytrzymają taki paraliż w tej części miasta i korki by cieszyć się połączeniem tramwajowym w niedalekiej przyszłości. Przecież Tusk pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz