Wpis z mikrobloga

Trochę mnie zmroziło gdy to zobaczyłem, bo w Polsce też znam wiele takich matek. W skrócie:
- 5 letnie dziewczynki na lekcji baletu w ogóle się nie słuchają, a madki są "dumne" że dzieci się nikogo nie słuchają,
- co za tym idzie, nic nie da się ich nauczyć / mają wszystko gdzieś,
- słuchają muzyki dla dorosłych i chcą twerkować, (5 lat!)
- na informacje Pani "córka/syn" uderzyła kogoś, rodzice odpowiadają "nie uderzył/a", i #!$%@? xD, nie ma problemu dla rodziców.

Film poniósł się viralowo - 10 mln w 2 dni.

Ogólnie rzecz biorąc strach dzisiaj sprowadzać dziecko na świat widząc, w jaki sposób te dzieci są niszczone przez media i nieodpowiedzialnych, skretyniałych od mediów rodziców. Wydaje mi się, że szeroko rozumiana kultura zachodnia upadnie, a młodzi ludzie zagubieni i pełni żądań, których nikt nie będzie chciał spełniać będą skazani na nowoczesne niewolnictwo. Idą ciemne czasy, mimo że z obecną technologią mogłoby być pięknie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#madka #rodzicielstwo #patologia #dzieci #antynatalizm #przemyslenia
SRzeyamlon - Trochę mnie zmroziło gdy to zobaczyłem, bo w Polsce też znam wiele takic...
  • 2
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon:

Oto młode pokolenie TikToka i YouTuba której samoocena jest tak niska, że nawet psychoterapeuta potrzebuje szkolenia w nurcie pocieszenia. Te dzieci spędzają więcej czasu na social mediach niż ja na zastanawianiu się, dlaczego ktoś mógłby oglądać godzinę filmów z rozpakowywaniem zakupów.

Ich dietę można opisać jako kompozycję cukru, której ilość jest porównywalna do tego, co spożywa potężny chłop na siłowni – z tą różnicą, że oni raczej nie podnoszą nic
  • Odpowiedz