Wpis z mikrobloga

@Kroledyp: Ale kto nas siłą odrywał i dolepiał? Były uczciwe wybory, Polacy zagłosowali. Potem było referendum, też Polacy głosowali. A to że tam prezydent chlał, a do głosowania zachęcał papież to już specyfika regionu. UE jest zjednoczona w różnorodności. Należy być z Polaków dumnym, bo po tych wszystkich perturbacjach sami obrali drogę zachodu. Zresztą Ukraińcy i Białorusini też chcą teraz być częścią zachodu, tylko mają bardzo utrudnione zadanie.
Takie rzeczy pokazują jak polska się rozwinęła.


@TenXen47: No tak. W dzisiejszych czasach to by trzeba wejsciowki rezerwowac online na pol roku przed i by byly wszystkie wyprzedane 2 godziny po otwarciu rezerwacji.
@TenXen47: Rok mojego wybycia z Polski razem z całą rodziną, wszystko zaczynało się od nowa, nowa szkoła, nowy język, pierwsza praca, własna rodzina, a po latach chyba po 8 przyjechałem na wakacje zobaczyć dziadków, resztę rodziny i znajomych, już wtedy Polska była nie do porównania z 2005 rokiem, rodzina nic się nie zmieniła ciągle nosy do góry i mało i mało, dziadki jak to dziadki dla nich to Polska to Polska
@TenXen47: Z takich ciekawostek, za łebka, pracowałem na ten budowie. Te kolorowe panele na rogach galerii, to moje dzieło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeśli ktoś nie pamięta, wtedy było bardzo ciężko o pracę, dlatego padł tam mój niechlubny rekord, dniówka od 7:30 rano do 21:15.
Prawda jest taka, że Polacy dalej są prostym wschodnim ludem na który działają wschodnie metody. Jedyny powód czemu dziś nie jesteśmy Białorusią to to, że nas siłą oderwano od pługa i dolepiono do Unii

Białorusinów straszą, że Polacy przyjdą i zabiorą wszystkie kartoszki

Polaków straszą, że przyjdą Niemcy i zabiorą wszystkie grzyby z lasu


@Kroledyp: Boże, co za #!$%@?. Myślisz o innych, a tymczasem mówisz o sobie.

To takim, jak Ty,
@Kapitalista777: gówno w dupiu a nie ciężka praca, to gdzie jesteśmy teraz to efekt, że ten zły Tusk otworzył się na zachód i wpuścił tu masę Niemieckich montowni, nasz rodzimy biznes dopiero wystrzelił wkoło tych złych montowni.
Gdyby nie to to dalej byś płoty betonowe stawiał u dobrodzieja Janusza w zamian za uścisk dłoni