Wpis z mikrobloga

Serio myślicie, że Maślana przegra z Marconiem? Sama sylwetka świadczy, że wie on czym jest etyka pracy, ciężkie #!$%@? i treningi. Do sportów walk na pewno podszedł z pełnym zaangażowaniem i motywacją co widać po jego mentalu, którego marcoń swoim cringowym zachowaniem nie dał rady złamać. Natan jak tylko zszedł z dopingu to wyglądał jak gówno i typ który nigdy nie ćwiczył. 9 grudnia to będzie totalne pogrążenie i ośmieszenie Natana a na wykopie to chyba żałobę będziecie mieć jak cały mit natana upadnie i znowu chłop zaszyje sie pod ziemie
#famemma
SuperN0vak - Serio myślicie, że Maślana przegra z Marconiem? Sama sylwetka świadczy, ...

źródło: mmm

Pobierz
  • 14
@Telo7: A gdzie ja zasugerowałem, że sylwetka walczy? Napisałem, że dobra sylwetka świadczy o tym, że gość ma dobrą etykę pracy i wie czym jest ciężka praca. Tak samo jest bardzo atletyczny, potrafi pracować na poręczach, drążkach itp. co w zupełności wystarczy na drewnianego marconia, który nie ma nic co jest potrzebne w sportach walk.
@SuperN0vak: Marcoń nie dość, że sportowo odstaje, to intelektualnie tym bardziej. Gość ma zerową charyzmę, dykcję i spostrzegawczość na poziomie przedszkolaka i jeszcze #!$%@?ącą manierę jakby był na spektrum autyzmu. Gdyby nie to, że rozumie humor wykopowy i nie ma poczucia taktu, za który w przyszłości zapłaci to nikt by się nim nie interesował.