Wpis z mikrobloga

Tak przyzwyczailiśmy się do patologii w Internecie, że mało kogo niepokoi, że dziewczyna została zabrana przez Influncera z domu dziecka, zrobiono jej dziecko a później żyła kilka miesięcy razem z dzieckiem bez prądu. Czy kogoś obchodzi los tej dziewczyny z dzieckiem?
Pomóż wykopać wykopalisko na główną: https://wykop.pl/link/7279443/influencer-zabral-dziecko-z-domu-dziecka-i-zrobil-jej-dziecko

#famemma #tomaszchic #polskiepato #afera
ArseneWengerTheAnimatedSeries - Tak przyzwyczailiśmy się do patologii w Internecie, ż...

źródło: 370254695_708056048054218_7054954680500590778_n

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@puffpuff: Ale gdzie w tamtym filmie było powiedziane, że nwasd to wyjątek - tak samo film o seksualizacji treści - też pojawiają się miniaturki z dupą. To problem systemowy, a nawet na poziomie psychiki twórców. Trzeba znaleźć w tym balans, a nie walczyć z płynącą rzeką i narzekać, że kanał umarł. Na kanale jest wiele wartościowych treści, nie tak bardzo klikalnych i żeby one docierały do widzów czasami trzeba dotknąć czegoś,
  • Odpowiedz
@ork_sojownik: ale tak w sumie - co jest na tego megakota? To zwykły tatusiek, sugar daddy, co sobie bierze małolaty i je rucha za kasę i prezenty. Jest masa takich typów, ale tylko ten się tym chwali i szczyci
  • Odpowiedz
@marv0oo: tylko chętnych wyzywał i demoralizował, tak serio to ile osób stoczyło się przez nitro a wcześniej wiodło nornlane życia?

O megakocie słyszałem, że za ćpanie je wali to można też podpiąć jako demoralizacje.

Według mnie nie wiem ale się dowiem to robi content dla osób, które chcą podbić sobie inteligencję bo oni są za mądrzy na oglądanie patologi.
  • Odpowiedz
tylko chętnych wyzywał


@przegro_pisarz: chłop z pomocy technicznej UPC na pewno był chętny xD

tak serio to ile osób stoczyło się

demoralizacja =/= ca;lpwote stoczenie się

O megakocie słyszałem, że za ćpanie je wali to można też podpiąć jako demoralizacje.

Słyszałem xD słyszeć to można wiele rzeczy xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: myślałem że wyzywał się z widzami i islamu. Eh gdyby nie to wyzywanie to mlekołak dalej mógłby być na YT.

Ja sam oglądałem trochę nitro, magicala a ostatnio zacząłem uniwersum freak fightów czy gdyby nie to to nie byłbym teraz zdemoralizowany?

Podeślij fragmenty z ttv o mega kocie to sumie sugar daddy normlany chłop jak ich wiele prawidłowa postawa. Widziałem fragmenty jak sam mówił, że jego byle popełniały samobójstwa, ale
  • Odpowiedz