Wpis z mikrobloga

  • 201
@AlienFromWenus no oczywiście, że nic nie robie. W czasie wolnym prócz ciągłego remontowania domu, napraw naszych dwoch samochodów, zajmuję się dziećmi I gotuje im obiady. Moja żona jest już tak przeze mnie spaczona, że już sama się nie kontroluje i robi przyjemności #!$%@? mężowi. Gdzie są prawa kobiet ja się pytam!? xD #!$%@? zgłoś to do najwyższego sądu feministek, bo jakaś kobieta w Polsce potrafi cokolwiek innego prócz leżenia i narzekania jak
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: A to nie ty spłakałaś się kiedyś, że musiałaś wysprzątać dom, w którym mieszkasz razem ze swoim chłopem? Śmiesznie to wygląda jak teraz czepiasz się kogokolwiek jeśli chodzi o bumelanctwo.
  • Odpowiedz
  • 14
@AlienFromWenus ma inne predyspozycje, ale nauczyła się nawet docinać i przykręcać płyty GK jak dzieliliśmy pokój na pół. Całe szczęście nie ma spranego mózgu jak 80% dzisiejszych feministycznych księżniczek, które uważają, że zrobienie facetowi śniadania czy obiadu to uwłaczające "postępowym" kobietom xD może Cie to zdziwić, ale ja również gotuje, robie pranie i sprzątam, choć żona robi to częściej, bo ja mam na głowie więcej typowo męskich prac w domu.
  • Odpowiedz
@Matti28: pyszota. Nie ma nic piękniejszego niż takie przyjemność wobec drugiej osoby. Niektórzy musza sobie wbić do głowy, ze człowiek te rzeczy robi sam z siebie, ale zauważyłam, ze wiele par się nawet nie lubi, wiec dla nich to może być faktycznie abstrakcja XD.
  • Odpowiedz