Wpis z mikrobloga

  • 0
@Katiee: to prawda, ale to on kręci półgodzinny film. Czasem mi się jego film przewinąłi nawet obejrzałem, nawet się nie zastanawiałem czy ktoś go hejtuje. Myślałem że jest i tak popularny.
  • 0
@Katiee: "Nie mogęjuż czytać tych komentarzy, które mnie hejtują, ale jak wyłącze komentarze, to mi utnie zasięgi" - no biadoli, że chce mieć ciastko i zjeść ciastko. Nie da się, po prostu się nie da. Skoro promuje szczepienia to się do niego przyczepiły antyszczepy, co zrobisz?
On narzeka że mu antyszczepy będą syna nękać? Serio? Przecież antyszczepy to margines marginesu.
@miloszy: No ale zobacz, jak masz typa co musi robić clickbaity żeby coś zarobić to chyba to #!$%@? twórca ? Więc zastanów się kto takich ogląda ? Gdyby ktoś kogo subskrybuję robił coś takiego to bym przestała subskrybować i niech się wali. Zawsze jest jakiś wybór, skoro ludzie mu pisza w komentarzach co jest żle, a on ma to w dupie i tylko liczy na hajs to chyba lepiej sobie darować
no biadoli, że chce mieć ciastko i zjeść ciastko

@miloszy To samo sobie pomyślałem po obejrzeniu jednego jak i drugiego jego materiału. Każdy poważny twórca potrafił sobie poradzić z sekcją komentarzy na tyle, na ile potrzebował w celu zachowania wystarczającego komfortu psychicznego. W drugim materiale sam cytował jakiegoś youtubera (nie wiem czy nie rocka czasem) o tym, że to od twórcy zależy jak wygląda jego sekcja komentarzy. Może nie przewidział tego, że