Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś się zastanawiał jak wygląda Hasbara to właśnie tak. Porównywanie jednostkowego wypadku co do którego toczył się 9 letni proces zakończony uniewinnieniem polskich żołnierzy do dupienia po wszystkim co przeszkadzałoby buldożerom wybijającym dla piechoty drogę, niesistotne czy to szpital czy obóz dla uchodźców. Porównanie przypadkowego zabicia 6 osób do zabicia ponad 10 000 cywili odciętych wcześniej od wody, prądu i opieki medycznej.

Ja rozumiem dużo ale ten gość zasłużył już dawno na bana bo przegina pałę ostro manipulując. Zgłaszałem nawet jego manipulacje do moderacji ale jak się można domyślić odrzucili pomimo dostarczenia dowodów.

I tak się żyje powoli na tym wykopie...

@a__s @m__b gratuluję moderacji.

#izrael #palestyna #moderacjacontent #uniwersumukraina #polonofobia
A.....n - Jakby ktoś się zastanawiał jak wygląda Hasbara to właśnie tak. Porównywanie...

źródło: IMG_20231116_170313

Pobierz
  • 6
Ja rozumiem dużo ale ten gość zasłużył już dawno na bana bo przegina pałę ostro manipulując. Zgłaszałem nawet jego manipulacje do moderacji ale jak się można domyślić odrzucili pomimo dostarczenia dowodów.


@Aquamen: Ojej, to w taki razie od teraz będzie zgłaszał @Nerlo_ajcats razem z jego kolegami.
@Karbon315: ten to akurat jakiś szalony po prostu, ten ze screena jest groźny ponieważ sprawia wrażenie przekonującego i prawdomównego, stosuje metodę zrównywania nieporównywalnych rzeczy do głoszenia antypolskiej propagandy.