Wpis z mikrobloga

lganckie podróby Alhambry w sportowych cenach
Maison Alhambra Galatea 0.7 zł/ml (pdm godolphin)
Maison Alhambra Alpine Homme Sport 0.7 zł/ml (chanel allure home sport)
Maison Alhambra Porto Neroli 0.9 zł/ml (Neroli Portofino Tom Ford)
i rozbiórkowo po taniości Armaf Club de Nuit Untold 1.5 zł/ml (baccarat rouge 540)
Tom Ford Noir Extreme 4.6 zł/ml
Szkło 3 zł
Można coś dobrać z listy

#perfumy #rozbiorka
  • 3
@squ6d: przyznanie się na grupce miłośników perfum do zakupu tych bezczelnych #!$%@? to jak podpisanie własnego gówna wysranego przed wejściem do muzeum. A organizowanie rozbiórki to jak zorganizowanie zawódów plucia na odległość w poczekalni szpitalnej. Ale to tylko moje zdanie.
  • 5
@tangofever: @tangofever Mógłbym to samo powiedzieć o twoim khamrahu jako entuzjasta angels share. Staram się być fanem zapachu, a nie marki. Flakony naprawdę fajnie wyglądają na półkach, ale dobrze gdy idzie za tym jakość/trwałość zapachu. Ja osobiście jestem ciekaw takich wynalazków i dopóki coś pojawią się na fragrantice to nie mam z tym problemu.
squ6d - @tangofever: @tangofever Mógłbym to samo powiedzieć o twoim khamrahu jako ent...

źródło: 85C3E0A3-0405-4356-92EE-14BA84D95710

Pobierz
@squ6d jeśli po po przeanalizowaniu 60-70 flakonów prawdopodobnie z mojego ostatniego posta straganowego mówisz tylko o Khamrah, to znaczy że mogę spać spokojnie. Nie będę tutaj bronił ani siebie ani Lattafy, ale pragnę zauważyć, że nazwa jest zupełnie inna, flakon rzeczywiście przypomina design całej serii by Kilian, natomiast jest masa opinii, że poza podobnym flakonem jest to inny produkt i NIE jest to klon Angels Share. Wystarczy że przejrzysz opinie na fragrze