Wpis z mikrobloga

U mnie na wsi ziomki lvl 20+ prawie codziennie walą kryształ i palą zioło jakoś normalnie funkcjonują pracują a ja jak zapale bucha to potem zdycham na drugi dzień nie mogę wstać z łóżka ehh chyba nie każdy ma zdrowie do używek co?Czesto po piciu samej wódki lub piwa budzę się w nocy i mnie serce boli a nawet nie mam 30 lat…

Ostatnio jak wziąłem kryształ to tak mnie serce na k urwialo i myślałem ze to już koniec mojego życia.Na jedno dobrze, bo już więcej nie wezmę a koledzy będą nadal brać.

Są tez na wsi tacy co walą codziennie alkohol przez 20/30 lat jeszcze pracują jak to możliwe?

#przegryw #narkotykizawszespoko #alkoholizm #alkohol
  • 25
  • 1
@PodczlowiekGenetyczny: Ja jak zapale na trzeźwo to mam jakieś lęki nie chciałbym palić w grupie lub z kimś bez alkoholu bo moja fobia społeczna poglebilaby sie 100 razy.Jak wypije dużo alkoholu wtedy mogę zapalić i jest ok chociaz tez trochę większe lęki ale minimalnie.
@Onaaa20: wiesz co, marycha ma różne skutki, gdy ja wieki temu jako 16-latek pierwszy raz zapaliłem skręta to pół dnia jeździłem różnymi tramwajami po warszawie bo wkręciłem sobie że ktoś mnie śledzi i musze go zgubić.
Palenie na dłuższą mete powoduje też problemy z motywacją do czegokolwiek, a jej odstawienie sprawia problemy ze snem. Niektórzy po zapaleniu zapominają o mruganiu i mają tak przesuszone spojówki że masakra. Zdarza się gastrofaza i
@Onaaa20: nie pal w śród ludzi ani z alkoholem tym bardziej bez Bo zniszczysz sobie psyche masz skłonności do leków po trawie a alkohol pomaga Ci to ogarnąć i wychillowac Odstaw to gówno bo fobia społeczna i strach zaczną sterować twoim życiem Pozdro
@Onaaa20:

prawie codziennie walą kryształ

Poczekaj 2-3 lata to tacy pospawani będą latać, że nie powiesz o nich że normalni są xD a jak nie to znaczy że przestali w porę

Są tez na wsi tacy co walą codziennie alkohol przez 20/30

To teraz się zastanów jacy oni #!$%@? muszą być. Nauczyć czego nowego wieloletniego alkoholika jest niemożliwe. Oni mają zdolności uczenia się gorsze od przeciętnej małpy xDD i weź tu