Wpis z mikrobloga

Chyba robię duży błąd życiu, ale boję się też zmiany. Jestem z fajną dziewczyną, wydaje mi się że ją kocham, spędzamy super czas mamy wspólne zainteresowania, podróżujemy. racji ze dużo znajomości mi się wykruszyło, to dzięki niej nie jest nudno w moim życiu. Ale, właśnie jest ALE, jest mocno jak się odpali jest mocno toksyczna, zawsze musi być po jej myśli, ona zawsze jest najlepsza i nieomylna, Jak się kłócimy przekracza słowne granice, ja zawsze się powstrzymuje, myślę że jakbym zaczął mówić co myślę że by nic z tego nie było. Ale właśnie może to jest błąd? Kurde mirki nie wiem co robić..

#zwiazki #logikarozowychpaskow #toksyny #toxic
  • 9
  • Odpowiedz
@Hejtel: Można nad tym pracować - i powinno się, nikt nie jest idealny i nie ma idealnych dopasowań. Porozmawiaj na spokojnie, jeżeli się zgodzi coś z tym zrobić to znaczy że mądra dziewczyna i wtedy warto, wtedy pracujcie, dyskutujcie.
  • Odpowiedz
@Hejtel: zależy czy te sprawy co się kłócicie to coś ważnego dla Ciebie czy pierdoły. na pierdoły można machnąć ręką i nie mówić nawet co się myśli, ale jak na czymś ci zależy, bo np. potem to w sobie rozpamietujesz że nie powiedziałeś i się poddałeś to weź coś zmień
  • Odpowiedz
dzięki niej nie jest nudno w moim życiu. Ale, właśnie jest ALE, jest mocno jak się odpali jest mocno toksyczna


@Hejtel: zgodnie z logiką wykopu, jesteś hipergamicznym p0lakiem i związałeś się z dającym emocje damskim chadem, co zbierze atencję i zostawi.

A nie, czekaj...
  • Odpowiedz
Jak nie zaczniesz jej bastowac i wyznaczac granic to bedzie je przestawiac coraz bardziej i bardziej. Jak nie pokażesz "meskiej reki" to zdominuje Cie znudzi sie i pojdzie w uj, jak pokażesz to albo rozjuszy sie mocniej albo zrozumie że jestes wyzwaniem i wychiluje. Stawiam że macie po ~19-20 lat i rózowej jeszcze nikt nie ustawil :)
  • Odpowiedz
@Hejtel: Jeżeli jest toksyczna na moment, potem to dostrzega i przeprasza/wynagradza to jest nadzieja i warto by pracowała nad sobą w tym temacie.
Lecz jeśli nie ma poczucia, że źle robi, a wręcz uważa że tak należało, bo jest mściwa, nieobliczalna lub zwyczajnie agresywna, to miej się na baczności. Dopóki jest zauroczenie/miłość to się to klei, a może kiedyś tego zabraknąć lub jakaś sprawa stanie się priorytetem i zacznie się piekło.
  • Odpowiedz