Wpis z mikrobloga

Siema mam 3 pytania do ludzi posiadających #ppk w #pko tfi.
1. jak długo czekacie na wypłatę po wydaniu dyspozycji?
2. gdzie znaleźć ten numerek do logowania (nie dostałem żadnego zaproszenia albo je gdzieś posiałem :))
3. to już nie związane z pko ale, miałem przed obecną pracą 2 umowy o pracę (rozstaliśmy się po 3 miesiącach w obydwu przypadkach) nie ma śladu po wpłatach od tych 2 firm, co się stało?
z góry dzięki za pomoc mireczqi big love ()
#ppk
  • 10
  • 0
@donate w celu uzyskania informacji o PPK jako uczestnik, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami:
- pod numerami +48 801 32 32 80 lub +48 22 358 56 56 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 19:00) lub
- mailowo pod adresem kontakt@pkotfi.pl
@donate: 1. Po dyspozycji w banku 4 dni robocze, po dyspozycji przez iPKO lub i-fundusze 2 dni robocze. 2. Ja dostałem listem, jak nie masz to chyba infolinia. 3. Były potrącane składki? Jeżeli tak to po zalogowaniu na mojeppk powinny być tam widoczne te rachunki, jeżeli ich nie ma to albo składki nie zostały odprowadzone do TFI albo coś poszło nie tak.
  • 0
@vertical: czekam niby na ten pin do ppk (wysłali mi go ponoć pocztą ale czeka się strasznie długo 2 tygodnie?) ale w międzyczasie po prostu założyłem konto w pko i teraz taka sytuacja, w banku od kolesia usłyszałem że i tak nie mogę tym dysponować zanim nie dostanę tego pinu na pocztę, ale w aplikacji udało mi się złożyć dyspozycję wypłaty. dostanę te pieniądze za te 2 dni robocze czy nie?
@donate Moim zdaniem można zlecać zwroty w ipko nawet bez tego pinu, to tylko dostęp do portalu i-fundusze. Jeżeli złożyłeś dzisiaj to wg mnie przelew przyjdzie we wtorek ale nie gwarantuję tego terminu, zwykle u mnie tak przychodzi. W sumie też złożę przez ipko za chwilę dyspozycję i zobaczymy bo akurat wpłynęła jedna składka a robię zwroty co miesiąc. EDIT: właśnie zleciłem przez iPKO zwrot.
@donate Tak, Moje produkty -> Inwestowanie -> PPK i PPE -> trzy kropki -> Wycofaj środki. Teraz jest w zakładce Zlecenia otwarte, status zlecenia: Oczekujące. Zwykle jak klikałem w poniedziałek to w środę był przelew a jak w piątek to zwykle we wtorek był.