Wpis z mikrobloga

Ten żart grubasów przy decyzji to był taki cringe, że aż zasłaniałem twarz poduszką tak mnie skręcało.

Tydzień temu pisałem o grubasce, że wydaje mi się, że jest bardzo mało inteligentna dlatego tak jej się podoba vibe i poczucie humoru grubasa i wczoraj chyba się tyko w tym utwierdziłem.

Generalnie ciężko było znieść wczorajszy odcinek.

Podsumowując cały sezon to chyba był najgorszy sezon ze wszystkich. Z mojej perspektywy nie było tu komu kibicować i na nikogo dobrze się nie patrzyło.
Największe plusy sezonu to:
- mamamareczka
- piesekmareczka załatwiający się na podłogę w mieszkaniu

Reszta do zapomnienia.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 13
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: Moim zdaniem to był nienajgorszy sezon. A najważniejsze jest to, że Krzysiek i Marek poznali swoje drugie połówki. Gdyby nie zgłosili się do programu, jeszcze długo byliby singlami i nie wiadomo czy znaleźliby sobie partnerki.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: Co do żartu pączków o tym, że niby się nie udało to domyślałem się, że to była zmyła. Oni byli w siebie zapatrzeni już od samego początku, więc niemożliwe było to, że oni mogą wziąć rozwód.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: Marek nie wychodzi z pieskiem, bo wie że pod klatką może spotkać mamę. Change my mind.

A tak serio to mam nadzieję, że Bella będzie wielkim wygranym tej edycji i zajmą się jej problemami behawioralnymi :)
  • Odpowiedz
@Aprilwine co nie znaczy, że nie mogą się rozstać poza kamerami, tu jest taki sam problem jak z Cyganem i Botem, żadne nie chce się przenieść się do drugiego tam skończyło się to rozwodem. Magda wrzuciła na swoim fejsie ogłoszenie, że przyjmuje w jakiejś poradni Tarnowie, więc pewnie się rozstali, bo z Dębicy do Tarnowa jest jakieś 30 km, z Przemyśla jakieś 150 km. Chyba, że jednak Cukrzyś przeniósł się do Dębicy,
  • Odpowiedz
@galicjanin: No tak. Masz rację. Co się zdarzyło po programie to tego nie wiem. Jeżeli jednak oni zostaliby razem, byłby to największy sukces programu śpw. Moim zdaniem Krzysiek to typ faceta, który przy każdej próbie podrywu od razu słyszy w odpowiedzi " mam już chłopaka". Trudno mu znaleźć partnerkę. Od 6 lat jest singlem. Gdyby nie wystąpił w programie ,ten stan rzeczy mógłby jeszcze długo trwać.
  • Odpowiedz
@Inch7allah no ale dojeżdżać tak daleko z Przemyśla? Bez sensu rozumiem jeszcze Rzeszów, ale jechać taki kawał drogi do Tarnowa? To jakieś 2 godziny pociągiem albo 1,5 h autostradą w jedną stronę.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen Pisanie o Magdzie, że jest grubaską to lekkie przegięcie. Rozumiem Krzyśka, bo rzeczywiście ma chyba już otyłość. Chodź o nikim nie powinno się tak pisać. Ale Madzia ma może kilka kilo nadwagi. Po prostu nie jest szczupła, ale nie jest jakaś mega gruba
  • Odpowiedz