Wpis z mikrobloga

@mddx: Jak bralem kredyt to oprocz opinii kumpla poszedlem do doradcy. Tak z buta a nie szukajac "ktory dobry". I kumpel i doradca powiedzieli to samo. Ja sie ich posluchalem i zarabiscie na tym wyszedlem. Jakbym zrobil po swojemu to bylbym teraz w czarnej dupie a tak ma wyalone :)
  • Odpowiedz
@mddx: mogę ze szczerego serca polecić @marcpol , niby nie z Katowic, ale zdalnie wszystko ogarnia i wyjaśnia, nawet rozwiązał parę cyrków z tymi małpami, które zatrudniają w banku do weryfikacji wniosków xD
  • Odpowiedz
@mddx: @marcpol tego Pana pytaj ( ͡º ͜ʖ͡º)

@mddx: mogę ze szczerego serca polecić @marcpol , niby nie z Katowic, ale zdalnie wszystko ogarnia i wyjaśnia, nawet rozwiązał parę cyrków z tymi małpami, które zatrudniają w banku do weryfikacji wniosków xD


@PartySzejker: @Ranger: Dziękuję za polecenie :)
  • Odpowiedz
@Rikonelli: Tak w skrocie:
Ja chcialem wziac kredyt z janajwieksza rata zeby jaknajszybciej splacic. Kumpel puknal sie czolo i powiedzial "jak stac Cie na rate 2k to wez tak kredyt zeby rata byla max 1k. Drugi tysiac odkladaj a nie prepierdzielj na glupoty. Splacisz duzo wczesniej niz Ci sie wydaje"

I tak tez zrobilem. Dzieki teu wyjebongo na st00pki - mogase rosnac. Jak mi rata podszkoczy o 100% to nadal to
  • Odpowiedz