Wpis z mikrobloga

Od ok. dwóch miesięcy zaczęłam robić hybrydę na paznokciach w salonie. Paznokcie szybko mi rosną, a lubię nosić krótkie (niewystające poza opuszek), w zasadzie to co dwa tygodnie powinnam malować je od nowa, co wiąże się z kosztami. Paznokcie maluję na kolory zbliżone do naturalnych, żeby mało widać było odrost, nie robię też żadnych wynalazków, koralików itp.

Zastanawiam się, czy w mojej sytuacji opłacalne byłoby kupienie akcesoriów do robienia hybrydy w domu. Czy akcesoria dostępne na rynku są bezpieczne? Czy osoba nieposiadająca umiejętności w tym zakresie jest w stanie bezpiecznie to robić? Co myślicie o takim pomyśle?

#uroda #beauty #paznokcie #rozowepaski
  • 17
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek: Na Allegro gdzieś ale nie kojarzę już, to dobrych kilka lat temu było ( ͡° ͜ʖ ͡°) potem użytkowanie tego jest bardzo proste z tego co widzę, różowa maluje paznokcie lakierem cyk pod lampa kilka minut i gotowe. Lakiery kupuje sobie gdzieś z raz na pół roku-rok, sama jakość chyba tez nie jest najgorsza bo prędzej sama chce kolor zmienić niż jej coś się z tymi
  • Odpowiedz
  • 1
@TantnisKrzyzowiaczek ja dosłownie kilka lat temu kupiłam jakiś tani zestaw na AliExpress i do tej pory robię sobie nim hybrydę, tylko dokupuje sobie lakiery, ewentualnie cleaner, czy aceton jak się skończy
  • Odpowiedz