Wpis z mikrobloga

Masakra nie miałem pojęcia, że chłopu tak komentarze na psychę siadły. Mając wieloletnie doświadczenie w wyzywaniu się z ludźmi na wykopie wiem co za zjeby siedzą internetach i, że trzeba ich banować ile wlezie, a Dawid, nie dość, że te wysrywy czyta to jeszcze wchodzi z nimi dyskusję.

Niestety jak tykasz temat szczepionek to musisz liczyć się z tym, że banda gorliwych idiotów i szurów przyleci się udzielać i trzeba ich brać za ryj, a nie pozwalać pisać ponad 100 komentarzy xD

@dkm17 trzymaj się chlopie

#naukowybelkot #nauka #polskiyoutube #koronawirus
kobiaszu - Masakra nie miałem pojęcia, że chłopu tak komentarze na psychę siadły. Maj...
  • 28
@kobiaszu: z całym szacunkiem dla Dawida to prychnąłem na tekst "szybkiego powrotu do zdrowia". Nie żeby to było jakoś szczególnie śmieszne, ale to fascynujące jak takie skur wysyny są kreatywne xD Ktoś jest chory na głowę, komentuje jak #!$%@?, ale potrafi to jeszcze zrobić w tak perfidny sposób, tak żeby jak najbardziej zabolało.

Swoją drogą ciekawe ile takich obłąkanych komentatorów siedzi sobie całymi dniami wyrzucając jad, a na co dzień pracują
@kobiaszu: sam o tym mówił lol, nie wiem nie śledzę, nie interesuje się nim, odniosłem się do tego postu i tego co widziałem/słyszałemw tym video, może coś zle zrozumiałem, nikogo nie wyzywam w komciach ;)
@gustowny_dzikus

@kobiaszu: Ale ból dupy. Gość robi grubą kasę na frajerach, dodaje jakieś clickabjtowe tytuły "bo nie ma wyboru", promował szczepionki niskiej jakości które w dodatku osobom spoza grupy ryzyka nawet jakby były dobrej jakości nie było sensu podawać. I on jest wielką ofiarą losu, youtube go nie szanuje bo nie promuje jego filmów xDDD i ludzie piszą złe rzeczy o nim i tak nie wolno.

Co drugie zdanie jak powie