Wpis z mikrobloga

Ale mnie wkurzyła totalnie znajoma/koleżanka z pracy, zakumplowałem się z taką dziewczyną z firmy, była miła, sympatyczna i nie raz się z czegoś pośmialiśmy, myślałem, że jest dobrą koleżanką ale... przypadkowo usłyszałem jak mnie obgaduje z inną koleżanką i to w sposób negatywny, nie powiem, zrobiło mi się przykro...( ͡° ʖ̯ ͡°), i znam to powiedzenie, że w pracy nie ma kolegów są tylko znajome twarze ale jakoś tak idiotycznie się poczułem bo ona do mnie potem z miłym nastawieniem jak gdyby nigdy nic i gra dobrą koleżankę...

Zastanawiam się co mam zrobić w tej sytuacji... Powiedzieć jej prawdę, że słyszałem rozmowę i , że jak ma jakiś problem do mnie to żeby mi to powiedzieć prosto w twarz czy zostawić to i nic się nie odzywać w tej sprawie...

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #pracbaza #p0lka #praca #ankieta #przegryw

Co powinienem zrobić z tą sytuacją?

  • Powiedzieć jej o tym, że słyszałeś rozmowę! 61.9% (138)
  • Nic się nie odzywać w tej sprawie! 38.1% (85)

Oddanych głosów: 223

  • 16
Ja bym pewnie powiedział, prosto w twarz, że słyszałem, jak coś to różowa pewnie Ci powie, że tak się nie robi tj. podsł#!$%@?, ale wtedy bądź zimny i essa. Ja mam tak, że raczej nie wybaczam, jak ktoś tak #!$%@?, to już koniec i tylko sprawy służbowe ale no ja jestem pamiętliwy #!$%@? xD
@maslan63: Są rzeczy jakie można wybaczyć, coś co się staje przypadkiem, niechcący. Obmawianie za plecami do takich rzeczy nie należy. To brak szacunku, nawet gorzej. Tu nie ma miejsca na przeprosiny czy wybaczenie. Wyjątkiem może być błędna interpretacja przez OPa rozmowy którą usłyszał ale to od niego zależy jak to zrozumiał. Co do rozwiązania, chłodne traktowanie, tylko sprawy robocze, zero uprzejmości, co najwyżej szorstkie cześć.
@wakxam: mi by się nie chciało bawić w jakieś dramy.. no ale może jestem za stary.

Olałbym ten temat a z koleżanką nie rozwijał znajomości tylko wychłodził kontakty, i żył sobie dalej a nie tracił nerwy i myśli na takie sytuacje. rozumiem jakiś zaawansowany związek i problem, ale koleżanka z pracy która za plecami obgaduje.. pff. daj sobie spokój.