Wpis z mikrobloga

Jakim kanałem przesyłacie sobie powiadomienia z systemu #aqara? Ta aplikacja sobie nie radzi z nimi. Raz powiadomienie jest a raz nie. Jak włączę aplikację to wszystkie powiadomienia z całego dnia się wysypią. Macie jakiś inny sposób na nie? System jest zdublowany z #homeassistant więc jak coś to tędy mogę. #inteligentnydom #smartdom
  • 7
optymalizację baterii dla apki


@63274682374: z tą optymalizacją coś jest chyba nie do końca ok, bo nawet przy wyłączonej powiadomienia ze zwykłym priorytetem bywają ignorowane póki np. nie weźmiesz telefonu do ręki i go nie odblokujesz, wtedy dopiero przychodzą. U siebie do ważnych powiadomień, które chcę mieć od razu, walę powiadomienia z priorytetem wysokim, wtedy przychodzą zawsze od razu.
@art212: w ustawieniach aplikacji nie, to się załatwia od strony wysyłającej powiadomienie. Tu masz przykład ode mnie z moich automatyzacji, jedno to powiadomienie zwykłe, drugie - krytyczne. Zmienna "color" teoretycznie powinna wywalić na ekran powiadomienie w ustawionym kolorze, niestety nic to nie daje.

action:
- device_id: 08baee0bb4eaa494d3f68313b90f9c92
domain: mobile_app
type: notify
message: List w skrzynce
title: Dom w Lesie
data:
tag: list_w_skrzynce
- service: notify.mobile_app_jarek_s23
data:
title: 'ALARM !!!! '
message:
@art212 Nie używam akurat tej, ale zazwyczaj jak był problem z innymi aplikacjami i powiadomieniami z nimi to się okazywało, że wyłączenie optymalizacji baterii dla danej aplikacji pomagało. Ustawienia -> szukaj "Optymalizacja baterii" w android jakby co.