Wpis z mikrobloga

@HuopWsiowy: wedlug mnie zamiast markowego sonaxu lepiej mniej markowy koncentrat, ktory wyjdzie mniej wiecej 2x taniej dla -20.

Odmrazacz niepotrzebny. Koszt to prawie 30 zl/litr, wiec zupelnie nieoplacalna inwestycja. Wystarczy butelka 5 literow i polac szyby zwykla woda. Szybciej i skuteczniej. A jak sie boisz, ze poza domem gdzies szyby przymarzna to mozna taki baniaczek wstawic do bagaznika. Koszt 0 zl.
@HuopWsiowy:
Jak można tak przepłacić bez sensu, to nie wiem
wycieraczki które będą działać przynajmniej rok, kupisz za złotych 30, a nie 85.
zimowy płyn do spryskiwaczy nawet i za dychę znajdziesz. 5L a nie 35zł za 4L
szczotka skrobaczka ok. o ile jest to taka wielofunkcyjna amelinowa rączka z regulowaną długością, szczotka, ściągaczka wody i skrobaczka.
odmrażacz do szyb, zbędne. 0zł, a nie 35zł. w niczym ci nie pomoże ani
@r5678: @mirekpngtif Wycieraczki kupuje te, bo jak tańsze brałem to źle wycierały szybę, piszczały i szybko robiły się sparciałe. Z tymi nie mam problemu i bez problemu wytrzymają zimę i cały następny rok. Zimowy płyn sonax ponieważ jak kupiłem rok temu płyn po taniości to mi zamarzał w trakcie jazdy na szybie, z sonaxem tak nie mam. Co do odmrażacza i zastąpienia go zwykłą wodą (xD), nie wiem może ja jakiś
@HuopWsiowy: cygana nie można wynając ale na aliexpress sprzedają takie kostki jak do kibla to się zalewa wodą i robi się z tego płyn zimowy, to starcza na 50L płynu i kosztowało chyba 5zł.( ͡° ͜ʖ ͡°)