Wpis z mikrobloga

Mości Panowie!
I również Ty drogi chłopcze. jak i Ty szlachetna damo.
Nie wszyscy wiedzą, że obecnie jest listopad, a tym samym od 12 dni trwa coroczna akcja "movember". Jest to miesiąc zapuszczania wąsów i zwiększania wiadomości o chorobach, a zwłaszcza chorobach nowotworowych mężczyzn.
Chłopaki badajcie się. Zapiszcie się na badania, kto jeszcze tego nie zrobił albo zapomniał.
Nowotwory, a zwłaszcza jąder i prostaty są w 100% uleczalne, jeżeli są wcześnie wykryte.
Jeśli kiedyś usłyszycie diagnozę, przeżyjecie dużo stresu, dużo nerwów i trudnych chwil, ale przeżyjecie. Wrócicie do zdrowia, ale to wymaga profilaktyki.
Wystarczy raz w roku zrobić badania kontrolne i badać jądra samemu chociaż raz w miesiącu.
Nikt nie przeżyje za Ciebie życia, ale kazdy z Was powinien móc je przeżyć w zdrowiu.
Dbajcie o siebie, badajcie się, nie wstydźcie, bo nie ma czego. Umówcie się na wizytę, ja będąc taką męczybułą, jaka jestem - uratowałam tatę i brata. Nie chcę by Wasze rodziny, wasze rodzeństwo i rodzice przeżywali to, co przeżyliśmy my.
Dbajcie o siebie i dużo zdrowia
#movember #niebieskiepaski #leczsiezwykopem #zdrowie #nowotwory #niebieskawstazka
  • Odpowiedz