Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

No, chęć wejścia do szkół i łażenie po paradach to normalne życie, wiadomo!


@Kapitalista777: Oczywiście, że normalne - to najlepszy sposób na aktywizm, tym bardziej, że żyjemy w kraju, gdzie pary jednopłciowe są dyskryminowane prawnie. Normalizowanie homoseksualności jest jak najbardziej pożądane, w końcu to nie jest coś patologicznego (ani psycho, ani fizjologicznie), tylko jest to po prostu normalna orientacja - niestety niektórzy tego nie pojmują xd
Chodźcie sobie gdzie chcecie, ale dzieci zostawcie w spokoju


@Kapitalista777: Ale nie ma potrzeby pisać żeby osoby homoseksualne "zostawily dzieci w spokoju", bo nie są dla nich żadnym zagrożeniem. Dzieci w spokoju zostaw Ty, socjopato, bo młodzież będącą w związku z osobą tej samej najpewniej byś po prostu zwyzywał, atakował, ty jesteś większym zagrożeniem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Prawie połowa pedofilów, to pedofile homoseksualni, fanatyku.


@Kapitalista777: Skąd te dane? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście pomijając idiotyczne założenie, że pedofilie (czyli parafilię) można stawiać na równi z orientacją seksualną (czyli czymś normalnym, nie wzgledem dzieci), bo to całkowity absurd. No i w jaki sposób wysoki odsetek pedofilów czujących pociąg do dzieci sprawia, że osoba homoseksualna wzgledem doroslych jest wiekszym zagrozeniem dla dziecka niz przecietny hetero Kowalski?
Połowa pedofilów czuje pociąg do dzieci tej samej płci, co oni sami


@Kapitalista777: Jak pociąg pedofilów do dzieci ma się do homoseksualnych osob jako zagrozenia wobec dzieci? Bo chyba prosiłem abyś wyjaśnił, a tu nic, zero. I zrodla tez nie ma, wiec przypominam.
@Kapitalista777: Ja prosiłem o dane dot. tematu, a nie definicję pedofilii. Podaj mi te "pierwsze lepsze" - tylko prosiłbym teraz bez uników. W podanym linku też są jakieś przytoczone dane, ale oczywiście nie ma podanego zrodla tej informacji. Możesz w końcu podać jakiś konkret?