Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kapitalista777 O ile nie rozumiem co im przeszkadza w #!$%@? TVN, to
PiS:
- rozmontował u nas w kraju trójpodział władzy,
- przez ich złe zarządzanie wiele firm upadło w trakcie pandemii,
- dodatkowo ludzi traktowano jak bydło,
- majstrowali przy kompromisie aborcyjnym,
- narobili afer za kolejne 50 rządów.
I można tak wymieniać jeszcze trochę. Generalnie uprzykrzał życie znacznej części społeczeństwa.
Pedały:
- dymają się z osobą tej samej płci,
-
  • Odpowiedz
rozmontował u nas w kraju trójpodział władzy


@krzyu:

Monteskiuszowski trójpodział władzy zakładał sprawowanie społecznej kontroli nad każdą z władz (także sądownicza). To, co mamy od 1989 to zaprzeczenie tego.

majstrowali przy kompromisie aborcyjnym


Nic PiS nie majstrował, to był wyrok TK. Nie mógł zapaść inny, zważywszy na treść konstytucji i to, co już wcześniej orzekał Trybunał.

Resztę od biedy można naciągnąć na opinię.

Zmierzam do tego, że gość, który ma nick
  • Odpowiedz
Do wszystkich wyżej zbiorczo:

Rzecz w tym nie kogo warto "je*ać" a w tym, że koleś, który ma nick o je*aniu kogoś oburza się o #!$%@? tych, których on sam lubi XD

Ale wiem, że celowo nie na tym skupiacie swoją uwagę
  • Odpowiedz
No popatrz, a gość ma W NICKU to pierwsze, a przeszkadza mu, że ktoś "je*ie" kogoś lub coś innego.


Niezła hipokryzja.


@Kapitalista777: to nie jest hipokryzja. #!$%@?ć kogoś za cechy wrodzone, na które nie ma sie wplywu jak kolor skory, narodowość, orientacja to co innego niż #!$%@? kogoś, bo dobrowolnie reprezentuje jakieś poglądy. Właśnie dyskryminujące, czyli takie pisowskie
Nie ma tolerancji dla nietolerancji.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: 8 lat temu między innymi taka nienawiść i jawna pogardą do części społeczeństwa będącej zwolennikiem pis spowodowała och zwycięstwo. Gdzie się nie obracałem to słyszałem słowa "#!$%@? pisowcy" (i to nie na polityków a zwykłych ludzi), aktoskto głosował na PO myślał,zez automatu czyni go to elita i telektualna i moralną, choćby miał skończona zawodówkę i kradł w pracy.
Ale teraz po 8 latach uwazam, że takie #!$%@? pis to bardziej
  • Odpowiedz
@Kapitalista777:

"Je*ać PiS"? BARDZO DOBRZE

"Je*ać ped*łów"? BARDZO ŹLE


Jedno to partia polityczna, która niszczy Polskę, drugie to grupa społeczna stworzona z przypadkowych ludzi (a skoro przypadkowych, to nie ma mozliwosci, by ich znać, więc nie masz za co ich "j$$ać"), a dodatkowo są wyjątkowo narażeni na odrzucenie otoczenia, w tym najbliższej rodziny (a co za tym idzie nasilanie sie stresu mniejszościowego), no i wiadomo - są dyskryminowani prawnie, nie moga
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: To nie ja mówię "ktoś o innej orientacji niż ja = bad", tylko Ty, delfinku ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeśli to "afiszowanie" to normalne życie ze swoim partnerem, bez ukrywania się, to polecam Ci wizytę u psychiatry, może coś da!
  • Odpowiedz