Wpis z mikrobloga

Metamfetamina powinna być legalna. Uratowała mi życie.
Przez dużą część życia miałem problemy z pewnością siebie, byłem nazywany pi*dą, przez gnębienie miałem fobię społeczną i byłem nieproduktywny. Byłem takim odrzutkiem, że myślałem że już nigdy z tego nie wyjdę i miałem myśli samobójcze. Wtedy jeden z ostatnich moich kumpli dał mi parę kresek mety.
Fobia społeczna - zniknęła
Gnębiciele - zniknęli
Myśli samobójcze - zniknęły
Wszystkie problemy społeczne, które miałem nagle zniknęły. Mogłem w końcu normalnie funkcjonować, znaleźć dobrą pracę, znajomych. To nie chodzi tylko o sam haj, ale też o efekty po. Po zjeździe z mety potrafiłem w końcu poczuć w końcu wcześniej stłumioną agresję i przestałem sobie pozwalać na to żeby ktoś mi ubliżał. Jak ktoś się do mnie np. sapał na mieście to robiłem coś radykalnego np. wyciągałem nóż i nagle odechciało mu się mnie atakować.
Nie uważam metamfetaminy za twardy narkotyk, to jest lekarstwo. Jak jakiś debil przedawkuje lek to też od razu tego leku nie zdejmują z półek, to czemu tak zrobili z metą? Po za tym używali jej Niemcy w trakcie II WŚ i to najprawdopodobniej dzięki niej udało się im podbić całą Europę.
Zamiast chodzić do psychologa/psychiatry co ma głęboko w d00pie Ciebie tylko chce twoje pieniądze a i tak nic Ci nie da to postanowiłem zażyć ten "narkotyk" i jestem z siebie dumny
#narkotykizawszespoko #wychodzimyzprzegrywu #depresja
Pobierz PodczlowiekDebilIdiotaSmiec - Metamfetamina powinna być legalna. Uratowała mi życie.
...
źródło: hero-blue-meth
  • 8
@PodczlowiekDebilIdiotaSmiec o prawie każdym narkotyku można powiedzieć, że powinien być legalny bo używany rozsądnie jest bezpieczny. Problem polega na tym, że (co widać na przykładzie alko) ludzie nie potrafią korzystać z używek rozsądnie.

W to, że ty masz nad tym kontrolę wierzę. Niestety dużo ludzi nie będzie jej miało.

Ale najważniejsze : o ile jesli ktoś wcześniej nie pił to ciężko będzie mu "przedawkować" alko do poziomu zagrażające go zdrowiu o tyle
@PodczlowiekDebilIdiotaSmiec nie wiem czy koleś trolluje ale coś w tym jest, kiedyś kilka dni po imprezie z fetą (gram na łeb) pomimo lekkiego zjazdu czułem się mega ogarniętą wersją sobie, zauważyli to nawet inni ludzie mówiąc że "mam jakąś inną energię" /spoważniałem/zmężniałem. Gdy neuroprzeźniki wróciły do normy wszystko było jak wczensiej. Ale do dzisiaj pamiętam ten vipe gigachada skupionego tylko na celu bez zbędnych myśli w głowie, powtarzam to było na zjeździe
  • 1
@PodczlowiekDebilIdiotaSmiec Nie chciałbym Cię martwić, ale jak się zaraz nie opamiętasz to się #!$%@? po uszy. Tłumaczenie sobie że narkotyki Ci coś dają, z czegoś Cię leczą to odpieranie swojego uzależnienia od nich. I pisze Ci to jako osoba która zna to z autopsji, a nie z opowiadań.
@PodczlowiekDebilIdiotaSmiec: szczerze mówiąc proponowałbym wielu chociaż spróbować. Dodaj do tego że masz szczękościsk lub cała fazę zujesz gumę i pracujesz nad kształtem szczęki. I jeszcze będąc porobiony takie oczy z dużymi źrenicami są ładniejsze. Kiedyś kobiety używały wilczej jagody właśnie po to, zresztą nazwa belladonna mówi sama za siebie. Tylko nie #!$%@? się za bardzo, bo to nie jest panaceum. Używaj z głową.