Wpis z mikrobloga

Chyba można już podsumować aferę, bo wygląda na to, że poprzez poddanie walki ze strony mejwenów Stanowski wygrał i chyba nie będzie już wznowienia, bo coś mi się nie wydaje, że Krzysiu nie wrzuci filmu z Mazurkiem - jest wygrany i dalsze rozdrapywanie strupów jest mu nie na rękę a łatkę niesłownego ma już od dawna więc nic mu się nie zmieni.

Największym przegranym okazał się Borek, który nie od dzisiaj w tym świecie medialnym porusza się jak słoń w składzie porcelany. Coś mi się wydaje, że ciężko będzie mu już w przyszłości sprzedać udziały w KS za stawkę proponowaną przez Stanowskiego. KS utrzyma się, ale na niższym poziomie wyświetleń, zapewne charakterystycznym dla kanałów sportowych, które powyżej pewnego szczebla nie przeszkodzą, chyba że znajdą sobie kolejnego błyskotliwego mejwena, który będzie im aferki robił.

Przegranym jest też Smokowski, którego pielęgnowany wizerunek równego gościa, takiego "gwiazdorka ale równie dobrze Twojego kumpla" runął, albo został solidnie nadszarpnięty. Jeżeli twierdzi, że zyski to w głównej mierze zasługa jego nazwiska - co w jakimś stopniu było prawdą - to teraz może się na tym przekonaniu zawieść, głównie dlatego, że panowie stracili swoją świeżość, którą mieli gdy zaczynali ten kanał. Przebimbali najlepszy czas. Powoli z uwielbianego gwiazdorka stał się typowym jutuberem, których jest tutaj masa i co gorsze ciągnąć będzie się za nim afera. Ze strony Tomaszka przewiduję dalsze pielęgnowanie wizerunku równego gościa i zobaczymy co z tego wyniknie.

Mimo, że Borek oberwał najbardziej to myślę, że będzie mu łatwiej wyjść z tego gówna niż Smokowskiemu.

Pan Pol wyszedł obronną ręką wizerunkowo. Jeżeli już jakieś straty poniesie to finansowe ze względu na odczekiwany spadek KS.

#kanalsportowy #stanowski #borek #pol #smokowski
RegierungsratWalterFrank - Chyba można już podsumować aferę, bo wygląda na to, że pop...
  • 7
  • Odpowiedz
@kalosz_zaglady: Ale tu nie chodzi o moje zdanie o ludziach ziomek tylko odbiór społeczny i jak aferka wpływa na kwestie wizerunkowe - jak uważasz że moja opinia jest błędna to napisz konkrety a nie takie #!$%@?. A mojego prywatnego zdania o Stanowskim czy Borku nie znasz, bo się w tym wpisie nim nie dzieliłem i nie ma ona tutaj żadnego znaczenia - patrzę na ogół i być może ogól nie zauważa
  • Odpowiedz
@Regierungsrat_Walter_Frank: Jeśli się wypowiadasz to wypowiadasz się w swoim imieniu, bo nie sądze żebyś miał instytut badawczy i wiedział jaka jest opinia ludzi na ten temat. Po prostu napisałeś to co Ci się wydaje, że ludzie myślą - kto jest wygrany a kto przegranym. A zbudowałeś sobie to na podstawie filmiku Stanowskiego i zapewne komentarzy jego fanbojów.
  • Odpowiedz
@Regierungsrat_Walter_Frank: Około 3% oglądających film go komentuje, więc tak są właśnie pomocne komentarze. I to jeszcze podejrzewam, że przeczytałeś komentarze fanbojów Stanowskiego. Wróże sporą karierę w badaniach opinii społecznych. sprzedaj swoje usługi partiom politycznym, bedziesz przewidywał wyniki wyborów na podstawie wyrywkowych komentarzy w internecie. Szkoda mi czasu na kontynuowanie tej dyskusji.
  • Odpowiedz
@kalosz_zaglady: Dyskutujesz z gościem który publikuje na portalu ze śmiesznymi obrazkami i spinasz się jak plandeka na żuku. Czego Ty się spodziewasz? Profesjonalnej analizy badawczej? Próby statystycznej? Być może wykop nie jest najbardziej merytorycznym miejscem ale może być dobrym miejscem by na luzaku sobie pogadać w wolny dzień, nie myślałeś o uskutecznieniu czegoś takiego panie szyderczy?
  • Odpowiedz