Wpis z mikrobloga

Pisowcom i konfiarzom, wyjącym od wczoraj na temat umowy koalicyjnej demokratycznej opozycji, przypominam jak wyglądała umowa zawarta w 2019 roku przez ZP, o której upublicznienie #watchdogpolska musiał walczyć w sądzie.

https://siecobywatelska.pl/dostalismy-umowe-koalicyjna-ale-nie-te-o-ktora-wnioskowalismy/

Okazuje się, że cała treść dokumentu sprowadza się do podziału stołków i kasy z subwencji xD

Dlaczego Bosaczek nie latał wtedy wielce oburzony po mediach, tak jak teraz? Ja nie wiem, choć się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #konfederacja #neuropa #bekazprawakow #polityka
StarySer - Pisowcom i konfiarzom, wyjącym od wczoraj na temat umowy koalicyjnej demok...

źródło: temp_file2639755401285287500

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@StarySer

Dlaczego Bosaczek nie latał wtedy wielce oburzony po mediach, tak jak teraz? Ja nie wiem, choć się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To jest merytorycznie opozycja i ich nie interesuje jakieś tam okradanie Polaków i dorabianie się majątków na naszej pracy. Oni są po to, żeby można było batożyć pedałów.
  • Odpowiedz
@StarySer: przede wszystkim PiS miał swój program na ponad 100 stron z którego duża część zrealizował lub zaczął realizować, te pierdyliard partii obecnie mają zupełnie różne programy i dalej mimo umowy nie wiadomo co będzie zatwierdzane a co nie, nawet razemki nie weszły oficjalnie do tej koalicji, więc powodzenia z takimi umowami xD
  • Odpowiedz
  • 14
@randybobandy2 Nie no masz rację, lepiej jak w Sejmie rządzi jeden jednomyślny moloch partyjny, którego członkowie są jedynie od tego aby oddać głos zgodnie z wytycznymi kaczego dyktatorka.

Wtedy to faktycznie łatwo można realizować obietnice, szkoda że często kończy się to wywaleniem miliardów błoto na nieprzemyślane projekty typu Ostrołęka, albo nagłym zwiększeniem kosztu programu socjalnego o 8 mld, bo prezes nie zna różnicy między brutto a netto i się przejęzyczył na przemówieniu.
  • Odpowiedz
@StarySer: wszystkie te umowy to pic na wodę fotomontaż ta pisowska i ta tuskowa teraz Zabdberg już się obraził że nie ma postulatów Lewicowych. W skrócie jak ta umowa wygląda: piłka jest jedna a bramki są dwie a ziemia obraca się wokół własnej osi i krąży wokół słońca xd
  • Odpowiedz
  • 4
@vulfpeck a wy dalej kłamstwo powtórzone sto razy staje sie prawdą? Co ma pis z konfa? Jak tam 100 tuska juz sie wycofali? Jeszcze ta wasza lewica z pisem za rękę pójdzie
  • Odpowiedz
@vulfpeck: zgadzam się z połowa zdania, ale Konfa ma chyba ten atut, ze nie można powiedzieć „a jak wy zrobiliście?” Bo oni jeszcze tego nigdy tak nie zrobili. Ogólnie wydaje mi się, ze umowa koalicyjna jest podpisana #!$%@?, ale to ich brocha i przez to będzie im ciężej pracować. Chciałoby się wiedzieć więcej odnośnie o drodze jaka Polska będzie szła, ale to możliwe tylko w poważnych państwach, by nikogo z inwestorów
  • Odpowiedz
@hager:

Co ma pis z konfa?


A ty #!$%@? czytać nie potrafisz? Przeczytaj wobec tego jeszcze raz wpis OPa

Pisowcom i konfiarzom, wyjącym od wczoraj


Myślisz, że po co Wipler poszedł znowu do Konfederacji? Nawet Janusz wie, że Konfederacja z Mentzenem i Wiplerem chcieli po wyborach układać się z PiSem, co sam Janusz po wyborach przyznał.
  • Odpowiedz