Wpis z mikrobloga

#spawalnictwo #spawanie #atencyjnaspoina

Mireczki jak tak po prośbie, obym po łapach nie dostał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mój tata od jakiegoś czasu tworzy fartuchy dla spawaczy - generalnie sprzedaje je lokalnie, odzew jest super.

Tata szyje to sam, jest to skóra naturalna (nie żadna dwoina czy inna skajka). Cenowo jesteśmy lepsi od produktów dostępnych na rynku (159 pln brutto), jakościowo też bijemy konkurencje na głowę, odzew ludzi jest taki, że są dużo też wygodniejsze niż inne rozwiązania na rynku. Duża regulacja, w miarę lekki materiał, przy tym bardzo wytrzymały.

Nie będę wrzucał linków bo nie o to chodzi.

Jeżeli ktoś sam spawa, albo pracuje w branży, byłby zainteresowany to ja chętnie na priv podeślę namiary. Oczywiście fvat jest i przez allegro sprzedaż możemy puścić.
wiktorbo - #spawalnictwo #spawanie #atencyjnaspoina

Mireczki jak tak po prośbie, oby...

źródło: allegro_8

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • 1
@ozyrus: wiesz co, chce go namówić, żeby rzeczywiście z tym zacząć. Chce natomiast trochę rozruszać sprzedaż tego, zanim zaczniemy robić więcej wariantów. Te natomiast w 100% nadają się powiedzmy do kuchni, minus wspomniane kieszenie.
  • Odpowiedz
A będą papiery, że są zgodne z EN 11611 i EN 3688? Brak certyfikatu może być problemem dla większych zakładów, gdzie kontrole PIP i PIS są na porządku dziennym. Ale o namiary poproszę, może mój Janusz się skusi, lubi takie fajne akcenty w swojej firmie i nie bardzo się przejmuje mandatami.
  • Odpowiedz
@wiktorbo: mireczku drogi spadasz z nieba. Mój teść dużo spawa czy to dla rodziny czy sąsiadów i myślę, że przyda mu się coś takiego a w weekend ma urodziny. Napisz proszę na priv jeśli dałoby radę ogarnąć do następnego weekendu. Dodatkowo taki z kieszeniami do kuchni sam bym wziął.
  • Odpowiedz
@wiktorbo ostatnio wpadłem na pomysł żeby wykonywać w podobny sposób maty pod kominek (żeby żar z kominka nie uszkodził podłogi) ale nie znalazłem nigdzie takich, są tylko brzydkie koce. Może to być fajne uzupełnienie waszych usług.
  • Odpowiedz