Wpis z mikrobloga

No, w końcu się udało ( ͡º ͜ʖ͡º)

W tym roku wylosowałam następujące zadania:

Zrób na szydełku czapkę z włóczki w jesiennych kolorach (np. pomarańczowa, brązowa, czerwona).
Wybierz się w góry i uwiecznij na zdjęciu zachód słońca (jesienne widoki mile widziane!).
Stwórz bukiet kwiatowy, wykorzystując kwiaty, liście i ozdoby charakterystyczne dla jesieni.

Czapki z włóczki na szydełku nie zrobiłam tylko ze względu na zbyt małą ilość czasu. Musiałabym się nauczyć szydełka od podstaw, a to zajęłoby mi zbyt wiele czasu, już nie mówiąc o zrobieniu czapki.
W góry się wybieram, ale jeszcze nie teraz, więc drugie zadanie z automatu odpada ze względu na nie odpowiadający mi termin

No więc wybrałam trzecie zadanie - poszłam z niebieskim na jesienny spacer po lesie, nawet znaleźliśmy parę grzybów. Zebrałam różne kolorowe liście, z których zrobiłam róże (przypomniało mi się, że robiliśmy takie w podstawówce XD), zebrałam też kasztany, z których zrobiłam ludka. Poza tym jakaś roślina z ciemnymi owocami, które podobno są trujące, ale nie wiem jak się nazywa. Wyglądała ładnie, więc zebrałam. No i oczywiście dzika róża. Tylko jarzębiny mi brakowało, ale nie mam jej nigdzie w pobliżu...

Mam nadzieję, że będzie zaliczone ()

#mirkowyzwanie #wyzwanie #jesien #jesieniara #las #florystyka #bukiet #chwalesie
Amestris - No, w końcu się udało ( ͡º ͜ʖ͡º)

W tym roku wylosowałam następujące zadan...

źródło: temp_file193862405459587800

Pobierz
  • Odpowiedz