Wpis z mikrobloga

Jak poczułbyś się gdybyś w warzywniaku kupił kilo jabłek, a zaraz po tobie inny klient kupiłby to samo, tyle tylko, że ekspedientka zaproponowałaby mu 2x niższą cenę? Albo idziesz do do mechanika, wymieniasz sprzęgło i dostajesz 3x większy rachunek niż sąsiad, któremu wykonywali identyczną usługę.

Ja bym się po prostu czuł wydymany i zrezygnował z tego typu usług w tych lokalach. Podobnie kobiety postępują z mężczyznami. Poważnie, kobieta zagaduje, kokietuje, dotyka, zaprasza, angażuje się w przypadku faceta, który jej się podoba. W innym przypadku to ty musisz notorycznie spermić. Co ciekawe mężczyźni często nie widzą w tym w ogóle problemu, a problem jest ogromny, bo nawet jak mężczyzna wyspermi związek to i tak kwestia czasu aż dziewczyna będzie miała ból głowy, bo w głowie będzie siedział chad. Mężczyźni tego nie rozumieją, twierdzą, że to wyspermienie to jest ich nagroda, podbudowanie ich ego, a w rzeczywistości to oni zostali potraktowani jak śmieci.

Kobiety grają tą kartą rewelacyjnie. Fałszywie opowiadają, że możesz być przeciętny, że wystarczy się angażować, powalczyć o kobietę xD. Gdyby kobiety były uczciwe, na wstępie mówiłyby, że sorry, ale twój wygląd nie odpowiada mi, gustuję w facetach 185+ cm, z szerokimi barkami, silnymi rysami szczęki. Z takim poszłabym do łózka, a jeżeli facet jest dodatkowo ogarnięty życiowo (s klasa, mieszkanie deweloperskie, własna działalność itd.) to takiemu mężczyźnie urodzę dzieci.

To jest proste jak budowa cepa, tylko mężczyźni nie powinni tego wypierać. Po to powstał blackpill, żeby o tych oczywistościach mówić i panować nad swoimi emocjami.

#rozowepaski #blackpill #logikarozowychpaskow #przegryw #zwiazki
  • 11
idziesz do do mechanika, wymieniasz sprzęgło i dostajesz 3x większy rachunek niż sąsiad, któremu wykonywali identyczną usługę.

@rysiekryszard: A znasz takie powiedzenia jak "po znajomości" albo "za flachę"?
@Dezyderiosh jak laska Ci tak mówi to od razu powinieneś spieprzać w dal. To z kobiecego na normalne - nie dam Ci bo nie podobasz mi się zbytnio, ale nie mam Chada na oku, więc możesz się krecic wokół mnie, żebym miała zajęcie. Jak nie uda mi się znaleźć Chada to może za jakiś czas jak będziesz ładnie spermił to kto wie, może nawet dam pomacać cycki( ͡° ʖ̯ ͡
@rysiekryszard pamiętam jak przebudzałem się z bajkowego #!$%@? o księżniczkach i rycerzach -
Poszedłem pierwszy raz do klubu z ziomkami, zaproszone były jakieś loszki od znajomego. Było nas 5, 3 normie, ja #!$%@? i jeden Chad. Loszki byly 3, z czego 2 wolne. My we czwórkę bajerujemy, staramy się coś zagadać, coś poprowadzić rozmowę, jak to zawsze było przedstawiane i wpajane. Ziomek Chad siedział i bawił się telefonem, po czym wstał i
nieneś spieprzać w dal. To z kobiecego na normalne - nie dam Ci bo nie podobasz mi się zbytnio, ale nie mam Chada na oku, więc możesz się krecic wokół mnie, żebym miała zajęcie. Jak nie uda mi się znaleźć Chada to może za jakiś czas jak będziesz ładnie spermił to kto wie, może nawet


@Luke_Skywalker88: wiem wiem, zawsze sie ulatniam
Twoje porównanie do cen jest z dupy, ale jakie warunki handlowe sobie wynegocjujesz takie dostaniesz, sąsiad lepiej negocjował, albo to była jego 10 usługa w tym warsztacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)