Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia

Abstrahu jąc od wszystkiego. Kto normalny daje misia z lumpeksu jako prezent, a kto się z tego cieszy jak posrany. I nie mówię to o sytuacji kiedy kupujemy misia 4 letniej córce.

Ta laska też nie ma nic dosłownie do zaoferowania. Bachnie się na kanapie i tyle. Pasują do siebie
  • 15
  • Odpowiedz
@illmatic im dłużej oglądam tą parę tym silniej umacniam się w przekonaniu, że ta laska jest bardzo mało inteligentna (pisząc najłagodniej jak potrafię). Jest infantylna i dziecinna jakby była lekko opóźniona w rozwoju, a jednocześnie będąc razem zachowują się jak para starego wujostwa, a nie młodzi ludzie.

Niesamowite połączenie.
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj on też 33 letni młody facet, który dosłownie całe życie przeżył w swoim rodzinnym kilkudziesięciotysiecznym mieście na końcu świata, z którego nigdzie się na dłużej nie ruszał, do tego zapuszczony, ze znaczną otyłością, żyjący ze sprzedaży na Allegro myjek, bez żadnego hobby, z krindżowym poczuciem humoru.
  • Odpowiedz
@illmatic: było powiedziane, że z lumpeksu? Mega krindżowy był ten czerwony miś, ale żeby aż tak? Ja umiem sobie madziowe zachowanie wyjaśnić jedynie jako grę pod kamery, rozgrywanie sytuacji w taki sposób, żeby wyjść z twarzą. Udaje, że typ jest fajny, udaje zakochaną, udaje radość z miśka. Czasem jej się nie udaje udawać, jak np. po "lekcji jazdy" i wtedy gruby w szoku i się odpala. No nie wiem, dowiemy się
  • Odpowiedz
@El_Kamilos23: Niejeden by powiedział, że inteligentne osoby nie oglądają takich gniotów jak śopw, a już na pewno nie komentują zachowań uczestników na wykopie.Sorry, ale jak dla mnie każdy normalny człowiek potrzebuje mieć jakiś swój mózgotrzep na odreagowanie, dla jednego to będzie oglądanie trudnych spraw, dla innych tarot, śopw czy karaoke.
  • Odpowiedz
człowiek potrzebuje mieć jakiś swój mózgotrzep na odreagowanie, dla jednego to będzie oglądanie trudnych spraw, dla innych tarot, śopw czy karaoke


@Cebullka: co to za porównanie "z dupy"? Oglądanie/robienie czegoś dla relaksu a wiara w to, że karty/wahadełka/kamienie/#!$%@? przepowiedzą ci przyszłość, przyniosą szczęście lub podejmą za ciebie jakąś życiową decyzję to zupełnie inne rzeczy.
  • Odpowiedz