Wpis z mikrobloga

@sEB-q: nie. natomiast wiem jak było bo jestem wiekowy juz troche. Pracę zawodową zaczełem w roku 95. średnie wynagrodzenie wynosiło 1000pln z hakiem. Była masa ludzi która zarabiała mniej o ile w ogóle miała pracę. Co ci po tanim paliwie, gdy nie stać cie na jakikolwiek samochód xD
Wiem jak polska wtedy wyglądała i nie chcecie do tego wracać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: ja też wiem jak ten kraj wtedy wyglądał, ale o tym że kraj dopiero co uwolnił się z ucisku PRLu, jakoś nie wspomniałeś. Na pewno nie było tak tragicznie jak za rządów PiS, a skoro pobili lata 90te, to naprawdę trzeba się postarać z taką fuszerą.
  • Odpowiedz
@JohnnyPL: Wracając do mema, to też musieliby mieć odpowiednią gotówkę wyemitowaną z tamtych czasów, bo przecież i ona się zmienia, bo to by dziwne było zapłacić banknotami wyemitowanymi po 2016 roku z podpisem Glapy w latach 90 xD
  • Odpowiedz
@PogromcaPedzlakow: gadasz jakbyś miał wtedy z 5 lat i ten czas kojarzył ci się z tym że mama cię do cyrku zabrała i miło było XD w stanie wojennym byłem dzieckiem i też miło wspominam tamten czas XD tyle że byłem dzieckiem i problemy dorosłych ludzi z tamtego czasu nie były moimi problemami xD
Była #!$%@? z grzybnią w latach 90 i takie są fakty. Wiadomo że teraz mogłoby być lepiej
  • Odpowiedz
stawiasz się od razu w tej grupie 12%?


@sEB-q: wtedy bezrobocie szybko rosło i to że miałeś robotę (nawet jako specjalista) sprawiło, że w obawie o utratę roboty godziles się na darmowe nadgodziny, czy znoszenie focha szefa. Lata '90 to był kibel.., a możliwość łatwego dorobienia się to też był trochę wąski odpowiednik american dream
  • Odpowiedz
@PogromcaPedzlakow: czy ty rozumiesz czym jest porównanie dwóch rzeczy? To że jedno bylo gorsze nie znaczy że drugie jest zajebiste. Oznacza to tyle że jest lepsze od gorszego. Po tym co piszesz wiem już że w 97 dzieckiem byłeś co najwyżej. Nikt kto wtedy musiał żyć na własny koszt nie pisał by takich bredni
  • Odpowiedz
stawiasz się od razu w tej grupie 12%?


@sEB-q: Taki poziom bezrobocia równa się raj dla januszy biznesu którzy mogli praktycznie każdego wyciskać jak cytrynę, a to nie było najwyższe bezrobocie w Polsce
  • Odpowiedz