Wpis z mikrobloga

Zapytam się wprost bez żadnych podtekstów czy drugiego dna
Dlaczego jeszcze żyjecie? Co was tutaj trzyma?
Wiele osób na tagu chętnie by magikło i opuściło ten parszywy świat, ale jednak wciąż egzystują z dnia na dzień i się męczą

Mnie osobiście trzyma to, że jak bohatyrnę, to rozwalę w drobny mak psychikę moich bliskich, nie chciałbym tego robić, no i jeszcze matce muszę pomagać w domu, beze mnie byłoby tu cienko
A jak u was to wygląda?
#przegryw #depresja #anhedonia #samobojstwo
S.....k - Zapytam się wprost bez żadnych podtekstów czy drugiego dna
Dlaczego jeszcze...

źródło: artworks-000490248930-qmuqmp-t500x500

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@Szumikk skąd kolego wiesz co jest po drugiej stronie? Może jeszcze gorsze życie? A może za karę ładujesz jako świnia do chlewa lub pies który cale życie bedzie przywiązany do budy. Byłem kiedyś na wsi na wakacjach i widziałem takiego psa, który całe życie siedział przy budzie wyjąć i szczwkajac z nudów. Tak sobie pomyślałem ci #!$%@? dlaczego życie jest tak niesprawiedliwe. A może jest sprawieliwe...nie wiem ale się domyślam.

A zatem
  • Odpowiedz
Ja dawno temu postanowiłem dzielić się wiedzą jaką mam i zapisać się "na kartach historii" jako pomocny ziomeczek i tak to leci.
[Jak jestem w dołku to zawsze pomagał mi wiara]
  • Odpowiedz
@Szumikk: bo mam wewnętrzne poczucie, że chce żyć, walczyć, pokonywać przeciwności i się rozwijać. Życie jest trudne ale piękne zarazem. Dlaczego zamiast pójść po pomóc piszesz, że chciałbyś odebrać sobie życie ale boisz się skrzywdzenia rodziców?
  • Odpowiedz
Mnie osobiście trzyma to, że jak bohatyrnę, to rozwalę w drobny mak psychikę moich bliskich,


@Szumikk: bzdura, to tylko takie powierzchowne konwenanse. przecież oni nie mają z ciebie żadnego pożytku, nie jesteś dla nich wartością dodaną.
  • Odpowiedz
@Szumikk: nie wiem. Ostatnio ostro #!$%@?łem i będę się sadzil i będzie mnie to kosztowało z 10k i mocno ucierpiały relacje rodzinne i zacząłem myśleć czy nie zmieszać tabletek massenych z alko gdzieś w lesie
Za rok 27 lat także wiek tez odpowiedni
Nie wiem jak mam być szczesliwy
  • Odpowiedz
  • 3
@Szumikk jest coś takiego jak instynkt przetrwania to on pcha wszystko do przodu i on nie pozwala się zabić, po prostu nie chcesz umierać jak #!$%@? by nie było
  • Odpowiedz
@Szumikk: mam psa którego kocham jak syna, a poza tym chciałem spróbować każdego narkotyku - oprócz syfów typu heroina, no i chciałbym kiedyś mieć dzieci i im zostawić taki pochówek żeby mogli żyć na poziomie
  • Odpowiedz