Wpis z mikrobloga

Trochę wstyd pisać i pytać wgl o to...
Czy jakiś Mirek może mnie poratować pare ZŁ do piątku. Jestem słownym człowiekiem i napewno zwrócę z bonusem. Tak się u mnie trochę zle podziało ze do piątku nie mam się gdzie podziac i zostałem bez pieniędzy i nie mam nawet na bułkę zeby cokolwiek zjeść. Jestem w okolicach Bielska Białej
Jasna sprawa jeśli nie znajdzie się nikt, kto by chciał pomóc jakiemuś obcemu typowi z neta, ale i tak z góry dziękuję.
Trzymajcie się mirki

#bielskobiala #bielsko #przegryw #pomoc
  • 7
@MindMiner: ja nie mogę, kolejny. Nic nie masz, ale na telefon, + net i czas na pisanie już masz? Darmowe jadłodajnie, noclegownie, tyle miejsc gdzie potrzebują ludzi z pocałowaniem ręki ( i czasami nawet załatwią nocleg). Ale widać już że chyba jakaś nowa moda weszła. Najlepiej wysrać posta i "czekam na bliczka może kiedyś oddam z fartem mordy"
  • 0
@korkyx: #!$%@?, jestem pierwszy raz w takiej sytuacji. I przez parę dni, do piątku bo wypłatą będzie z pracy. Nie mam ochoty zebrac, nigdzie nie podalem danych do blika itd. Skąd w tobie tyle złości człowieku? Myślisz że mi dobrze z tym że proszę o pomoc?
  • 0
@korkyx: tel mam i net, racja. Tyle mi zostało na tą chwilę. Place za telefon. Poczytaj proszę ze zrozumieniem, jestem w chwilowym kryzysie. Uważasz że tylko osoby bezdomne, bez pracy, bez tel mogą prosić o pomoc i tylko oni mogą być w życiowym dołku? Mylisz się