Wpis z mikrobloga

Co jest do #!$%@? z tym wyszukiwaniem w #windows? Nic nie mogę znaleźć, nic mi się nie pokazuje. Mam piosenkę o tytule "Matters" i gdy wpiszesz "atters" to wyszukiwarka nic nie znajduje. No co za idiotyzm! Zauważyłem też to gdy szukałem czegokolwiek innego. Jakbym miał plik o nazwie "WYKOP" i wpisał w szukajkę samo: "YKOP" to dostane 0 wyników. Przecież to jakiś idiotyzm. Jak to poprawić?

#pytanie #informatyka #komputery #windows #windows8 #windows10
Bunch - Co jest do #!$%@? z tym wyszukiwaniem w #windows? Nic nie mogę znaleźć, nic m...

źródło: Screenshot_683

Pobierz
  • 7
@Bunch: Ten link voidtools który kolega wstawił powyżej, znacznie lepsza wyszukiwarka plików niż cokolwiek co oferuje Microsoft.

Co jak co, ale zarządzanie plikami staje się ludzkie dopiero po zainstalowaniu Total Commandera i Everything. Eksplorator Windows to jakaś maczuga dla troglodytów.
Przecież to jakiś idiotyzm. Jak to poprawić?


@Bunch: W linuxach, przynajmniej w środowiskach opartych na Plasma KDE - wyszukiwanie działa wszędzie - w ustawieniach systemowych, w procesach, usługach, plikach. To trzeba się postarać, żeby w windowsie było to aż tak #!$%@?.

Przecież jak chcesz znaleźć proces po nazwie, to musisz je posortować alfabetycznie i lecieć oczami po liście, aż znajdziesz. A jak szukasz nie pierwszego, a kolejnego wyrazu w nazwie, to