Wpis z mikrobloga

Witam szanownych koneserów. Są jakieś sklepy w Europie co sprzedają buty robione w USA? Na przykład coś od Thursday, Truman albo Red Wing? Wysyłka z USA to chyba z 5 stów, więc 1/3 - 1/4 ceny buta, szaleństwo.

#buty
  • 12
@OvIce: Thursday nie jest aż taki fajny jak wyszło z lektury kilku "review after year" a zdjęcia na ich stronie są mocno fotoszopowane, odpuściłem, kupiłem Berwick Cuero, bardzo fajny kolor i bez fotoszopa :-)
Red Wing dostaniesz w herringshoes.co.uk to sklep w Anglii, robiłem tam zakupy 2 razy i złego słowa nie powiem na jakość obsługi. Cena na stronie zawiera cło, VAT i koszt wysyłki do Polski.
Uważaj na rozmiar bo
@tomek_wcale_nie_tomek: Na razie robię taki wstępny reaserch, pewnie dopiero za jakiś czas będę się przybierał do zakupów. Co do rozmiaru to w sumie możesz mi podpowiedzieć czy celować tak samo jak w tych czy +/- pół rozmiaru. Z butów takich butów z 'shankiem' mam Solovair Derby i Timbery 6" oba w rozmiarze UK 10, co jest 44.5 na euro. Od czegoś trzeba było zacząć :D A co do marki to jak
@OvIce: ta gabka nie jest jakas wielka wada, nie ma za bardzo znaczenia, konstrukcja jest naprawde solidna.
Te gabke i tak zdarlem po jakims czasie zeby je lepiej dopasowac (chcialem wiecej miejsca) - przestalem je nosic bo ten konkretny ksztalt nie wspolgral zbyt dobrze z moimi stopami - mam duzo butow ktore pasuja lepiej - ale o konstrukcji, skorze itd. nie moge zlego slowa powiedziec - napewno wiele osob tez bedzie