Wpis z mikrobloga

@3nter: z samsungami jest ten problem, ze oni czesto daja jakies cashbacki, zwroty itd przy zakupie urzadzenia samsung.
Sklepy i/lub dystrybutor (?) dynamicznie reaguja na te akcje, odpowiednio podnoszac ceny.

Wiec z tym ruchaniem na BF bylbym ostrozny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pentylion: siedziałem w punkcie obsługi, bo załatwiałem kwestie gwarancji (oczywiście ekspres do kawy się zyebał, bo co innego), a stolik obok podekscytowana para załatwiała formalności związane z zakupem najnowszego iphone'a na raty.
Takie typowe chłopki roztropki, ona pewnie jakaś kasjerka/paznokciara, on robotnik.

Nic mnie kvrwa w tym kraju już nie zdziwi.

Rozumiem na raty pralkę, lodówkę - to co niezbędne na szybko, a kasy nie ma, bo nie ma, ale yebany
  • Odpowiedz
Rozumiem na raty pralkę, lodówkę - to co niezbędne na szybko, a kasy nie ma, bo nie ma, ale yebany telefon?! Na którym będą przeglądać sociale, pisać na msg i dzwonić?


@bojackHorsemanPatataj: szczerze? przeciez 3/4 ludzi ma samochod w leasignu, ktorym robi 3-6kkm rocznie i maja go tylko po to zeby pokazywac, ze maja nowy. To sie czyms rozni?

  • Odpowiedz
@programista15cm: jak dla mnie samochód ma znacznie większy wpływ na komfort życia, tzw. "prestiż" (tak, śmiejcie się, ale w Polsce samochód ma olbrzymi wpływ na to jak jesteśmy odbierani i jak ktoś udaje, że tak nie jest to jest debilem, albo dzieckiem)

Kolejna sprawa, między samochodem za 10k, a 100k jest olbrzymia różnica w każdym aspekcie. Między telefonem za 1000 zł a 6000 zł jest marginalna dla zwykłego użytkownika.

ps. nie
  • Odpowiedz
Polsce samochód ma olbrzymi wpływ na to jak jesteśmy odbierani i jak ktoś udaje, że tak nie jest to jest debilem


@bojackHorsemanPatataj: no ok, bo sam sie nad tym zastanawialem zawsze. Jezdze e39 i kupie nowe 5er - co twoim zdaniem sie zmieni w moim zyciu?

za 10k, a 100k jest olbrzymia różnica w każdym aspekcie.


@bojackHorsemanPatataj: no miedzy e39 za 10k, a toyota aygo czy inna skoda fabia za
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: no robie kolo 30kkm rocznie, po miescie, krakow, gdansk, wwa, alpy, chorwacja glownie.

Ale serio opisz mi, co niesamowitego mnie spotka w zyciu jak odbiore nowe 550e.

spompuje mi sei ego jak Tobei i bede z wieksza pogarda shitpostowal na mirko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
paly beda mi wieksze mandaty wystawialy?
zrobie sobie zdjecia na masce na tinder i bede mial wiecej golddigerek (nie narzekam(
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj:

(tak, śmiejcie się, ale w Polsce samochód ma olbrzymi wpływ na to jak jesteśmy odbierani i jak ktoś udaje, że tak nie jest to jest debilem, albo dzieckiem)


Firmy leasingowe i salony lubią to, a ile się zarabia na tych idiotach, którzy się muszą zaleasingować na całość bo przecież trzeba się pokazać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozostałość jeszcze po wschodniej mentalności biedaków.
  • Odpowiedz
obi autem 3-6kkm


@bojackHorsemanPatataj: poczytaj sobie tag na mirko to poznasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Między telefonem za 1000 zł a 6000 zł jest marginalna dla zwykłego użytkownika.


@bojackHorsemanPatataj: jak ktos placi 20%+ dochodu za raty za samochod to naprawde to sie niczym nie rozni.
I roznica dla niego jest marginalna, bo nie pojedzie tym autem ani na narty, ani na lodki.
Sytuacja jest totalnie analogiczna
  • Odpowiedz
@3nter: kupiłem niedawno słuchawki bezprzewodowe za 379 zł. Przez chwilę ich cena skoczyła do 449 zł, a teraz magicznie wisi na 399 zł. Obstawiam, że będą w promocji na Black Frajer ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz