Wpis z mikrobloga

W co inwestowalibyście wolne środki na rok przed wyprowadzką od rodziców tak aby potem było łatwiej żyć bo później wszystko pójdzie na wynajem i bieżące utrzymanie się.

Mam samochód ale po wyprowadzce raczej sprzedam. Ciężko będzie go utrzymać więc inwestowanie tutaj odpada.
Obecnie rozglądam się za dobrej jakości odzieżą aby wystarczyła na jak najdłużej, może też kupię w końcu Iphonea, który powinien dłużej działać płynnie. Co jeszcze?

#wyprowadzka #warszawa #oszczedzanie #zycie #zarobki
#pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm:

Eee, dlaczego bait. Podobno Iphony mają długe wsparcie i długo płynnie działają. Mam niespełna dwuletniego Galaxy A52s i już wiele aplikacji klatkuje przy przewijaniu np reddit, mapy google. Zdarzają się też zacięcia animacji w androidzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Podstarzaly_Mandalorianin:
@haabero:

OK, dzięki. Kursy i certyfikaty jak najbardziej, na inwestowanie w złoto itd nie mam takich środków. Mowa o kwocie ok 3000zł/mc które normalnie wydam na jazdę bez celu, restauracje czy koncerty a tak kupiłbym coś co kiedyś tak czy inaczej trzeba będzie kupić a będzie się trzeba liczyć z wydatkami, teraz jest zdecydowanie łatwiej.
Może słowo "inwestowanie" w tym przypadku nie było najlepsze. Po prostu nie zarabiam tak,
  • Odpowiedz
@cotozazycie:
1. Ile Ty masz tych wolnych srodkow? 10k, 100k?
2. Mhm troche nie rozumiem. Po co Ci teraz kupowac dobrej jakosci odziez, co to zmieni czy kupisz teraz czy jak juz sie wyprowadzisz? Siedzac z rodzicami dorzucaja sie do jakiegos procenta wydatkow, czy jak?
3. Po co sie w sumie wyprowadzasz jak sam widzisz ze wynoszac sie bedzie Ci sie ciezej zylo, gdzie zalety?
  • Odpowiedz
  • 0
@DryfWiatrowZachodnich:

Ja nie widzę zalet wyprowadzki ale u nas to wygląda tak, że zawsze był jakby taki niepisany układ, że najmłodszy z rodzeństwa u mnie siostra dostaje dom rodzinny za co zostaje z rodzicami i swoją rodziną w tym domu. Takie tam wioskowe zwyczaje. Life is brutal niestety. Już daje mi się do zrozumienia, że czas na wyprowadzkę a im dalej w las tym to mocniej będzie się odbijało na mojej
  • Odpowiedz
  • 1
@DryfWiatrowZachodnich: no niestety tak, siostra również z domu nie planuje wybywać ale z drugiej strony ja jestem nastawiony na wygodne i beztroskie życie, ciągłej opieki nad seniorami za jakiś czas też nie widzę. Chyba jednak wolę dorobić w nadgodzinach i żyć skromnie ale bez nerwów.
  • Odpowiedz
@cotozazycie ale Ty iphone porównuj z samsungami serii S a nie A xD

To tak jakbyś powiedział, że tylko range rovery bo Twój mercedes A klasa 2015 jest do bani, zapominając przy tym, że mają też g klasę xD
  • Odpowiedz