Wpis z mikrobloga

Mircy mam pytanie do #telefony Przesiadłem sie na Xiaomi Redmi Note 12 i troche nie ogarniam, spodziewałem sie lepszego aparatu. Z czego wynika to śnieżenie/ziarnistość? Coś nie tak w ustawieniach? Jakaś wada? Czy on po prostu jest taki #!$%@?? Wcześniej siedziałem na LG G4 i robił zdecydowanie lepsze zdjęcia, to jednak troche dziwne. Zdjęcia robione na zewnątrz przy braku światła ale z oświetleniem tak samo śnieży #zdjecia #fotografia #pytanie #pytaniedoeksperta
Niewiemja - Mircy mam pytanie do #telefony Przesiadłem sie na Xiaomi Redmi Note 12 i ...

źródło: IMG_20231105_150219

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Niewiemja: e to tu nie ma foli bo te aparaty jeszcze wystają nad wyspę.

Jak kupiłeś na allegro to sprawa prosta. kilkasz zwrot, wrzucasz do paczkomatu i czekasz na hajs.
  • Odpowiedz
  • 0
Jak kupiłeś na allegro to sprawa prosta. kilkasz zwrot, wrzucasz do paczkomatu i czekasz na hajs.


@r5678: Wziąłem od Orange przy okazji przedłużania umowy. Przejde sie jutro do salonu i zobaczymy jeszcze co tam mi powiedzą
  • Odpowiedz
@Niewiemja: to trochę ujowo, jak kupujesz przez neta, np allegro od jakiegoś sklepu to klikasz zwrot bez podania przyczyny, albo że ci nie pasuje, pakujesz w to w czym przyszedł. nie trzeba nawet etykiety drukować i po paru dniach roboczych masz pieniądze na koncie.

W tym przypadku nie wiem czy uda Ci się ten telefon zwrócić, za pewne będą chcieli abyś go reklamował, wysyłanie po serwisach wątpliwej jakości bez telefonu bez
  • Odpowiedz
  • 0
jak załatwisz coś to daj z ciekawości znać jak to wygląda.


@r5678: Byłem w salonie, kobitka w obsłudze nie widziała problemu bo "przecież dobrze robi" ale oddałem do reklamacji żeby sprawdzili. Do dwóch tygodni ma być z powrotem, może znajdą wade chociaż w sumie wątpie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Niewiemja: dokładnie takiego scenariusza się spodziewałem. Trzeba było jej powiedzieć niech wyciągnie drugi taki telefon zrobi zdjęcie tym i tym i niech sobie porówna. Przecież takie studentki w tych galeriach nie mają pojęcia o technice i jakiś diagnozach, ona ma podpisywać umowy i w tym co najwyżej jest wyszkolona.

Na reklamacji pewnie nie stwierdzą wady i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678: Kurde, na to nie wpadłem, ale pewnie i tak powiedziałaby że nie mają na stanie bo to mały salon ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie tak będzie że nie stwierdzą i odeślą ten sam bez niczego ale może sie mylimy
  • Odpowiedz